Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
22.09.2008, 16:55.26

přijímač

Ahoj, potřeboval bych poradit, známý shání na chalupu satelit,který je podle vás nejlepší?Jde mu o to, aby byl spolehlivý a jde mu o to aby chytal jen CS link.A který prodejce je nejlepší? Díky
uživatel
Bob24
22.09.2008, 16:59.31

RE:přijímač.

Ať si koupí třeba Mascoma MC 1100 CR a bude spokojený.Je to sice starší typ ale na dané účely plně vyhoví.Dobré zkušenosti mám třeba s eltasatem.Dobré ceny,solidní jednání.
uživatel
BIDLO
22.09.2008, 19:50.19

RE:přijímač.

na chalupu stačí komplet Topfield 6000 nebo Strong. Oba komplety i s kartou mají v Electroworldu do 5ti tisíc
uživatel
žlab
22.09.2008, 22:13.09

RE:přijímač.

Stronga proboha nebrat.Největší šunt co jsem měl zatím v ruce,o těch ostatních komponentech ani nemluvím.
uživatel
BIDLO
22.09.2008, 22:21.49

RE: přijímač

Zase Ti ho ale nikdo z chaty neukradne!
Žádný přijímač neni nejlepší, jsou akorát vhodné a nevhodné.Vhodné jsou zase drahé a levnější.
Kup mu něco s originálním CRW dekodérem,80cm hliníkovou anténu,kvalitní venkovní kabel a kartu na CSlink za 2000kč.
Vykašli se na nejlevnější nabídky.
uživatel
Saxon
22.09.2008, 22:34.37

RE:přijímač.

To je fakt,tohleto fakt ani zadarmo.
uživatel
BIDLO