| 22.09.2008, 16:55.26 | |
přijímačAhoj, potřeboval bych poradit, známý shání na chalupu satelit,který je podle vás nejlepší?Jde mu o to, aby byl spolehlivý a jde mu o to aby chytal jen CS link.A který prodejce je nejlepší? Díky |
![]() Bob24 |
| 22.09.2008, 16:59.31 | |
RE:přijímač.Ať si koupí třeba Mascoma MC 1100 CR a bude spokojený.Je to sice starší typ ale na dané účely plně vyhoví.Dobré zkušenosti mám třeba s eltasatem.Dobré ceny,solidní jednání. |
![]() BIDLO |
| 22.09.2008, 19:50.19 | |
RE:přijímač.na chalupu stačí komplet Topfield 6000 nebo Strong. Oba komplety i s kartou mají v Electroworldu do 5ti tisíc |
![]() žlab |
| 22.09.2008, 22:13.09 | |
RE:přijímač.Stronga proboha nebrat.Největší šunt co jsem měl zatím v ruce,o těch ostatních komponentech ani nemluvím. |
![]() BIDLO |
| 22.09.2008, 22:21.49 | |
RE: přijímačZase Ti ho ale nikdo z chaty neukradne!Žádný přijímač neni nejlepší, jsou akorát vhodné a nevhodné.Vhodné jsou zase drahé a levnější. Kup mu něco s originálním CRW dekodérem,80cm hliníkovou anténu,kvalitní venkovní kabel a kartu na CSlink za 2000kč. Vykašli se na nejlevnější nabídky. |
![]() Saxon |
| 22.09.2008, 22:34.37 | |
RE:přijímač.To je fakt,tohleto fakt ani zadarmo. |
![]() BIDLO |