| 22.09.2008, 17:00.36 | |
HBOComedyprosám o radu s nastavením nová frekvence polarizace? Předem moc děkuji Pavel. |
![]() pavel1234 |
| 22.09.2008, 17:02.49 | |
RE:HBOComedyA co chceš vlastně poradit? Parametry jsou tyto:Thor 1W,km. 11,785 pol.H 28000 7/8. |
![]() BIDLO |
| 22.09.2008, 22:46.43 | |
RE: HBOComedyDěkuji Bidlo |
![]() pavel1234 |