| 27.05.2009, 18:56.11 | |
Nejen pro Babui a SaxonJe možno korektně provozovat dvou tunerový PVR přijímač (Homecast 81OO)s Twin MONOBLOKEM?Jedná se o možnost 1 pr.sledovat a 2.nahrávat.Tento problém po mě chce vyřešit nějakej člověk co se dočet,že mám tento přijímač a pořád mu to nešlape.Všechno se řeší po meilu a info z něj doluju jak z chlupaty deky.Tajemství monobloku atd.Už jsem mu doporučil,aby kontaktoval montéra co mu to montoval,ale je zaseklej a evidentně to nechce vzdát.Tuto kombinaci neznám,používám Smart Twin s motorem,ale docela by mě to taky zajímalo.Ahoj a díky za příp.odpověď. |
![]() Hanex |
| 27.05.2009, 19:32.39 | |
RE: Nejen pro Babui a SaxonTento přijímač nemám, ale mělo by to chodit. Je jedno jestli je k němu připojen twin nebo monoblok twin nebo více twinů přes diseqc přepínače. |
![]() sirda |
| 27.05.2009, 19:52.01 | |
RE: Nejen pro Babui a Saxonbohužel také tu kombinaci jak uvádíš neznám |
![]() Babui |
| 27.05.2009, 22:03.56 | |
RE: Nejen pro Babui a Saxontwin monoblock ti je pro nahrávání jednoho a koukání na jiný k ničemu. tedy pokud ti nevadí, že nahráváš např. z A3 a koukáš na A1. Na tohle přeci potřebuješ Smart Twin. Jinak já mám dvoutunerový Topfield 7710 HD PVR. Mám to z twinu do motoru a pak do přijímače na tuner 1. z druhého vývodu to mám přes okenní průchodku rovnou na tuner 2. Pak jen při nahrávání si zvolíš, který tuner chceš použít. U mě to je při volbě programu - přepínání vstupu tuneru. Mohu nahrávat až 4 programy a na pátý se dívat. |
![]() Rambo |
| 27.05.2009, 22:20.10 | |
RamboTo mě zajímá. mám to zapojené stejně ale mohu nahrávat pouze dva programy a na třetí ze záznamu se dívat.Jak nahráváš 4 a na pátý se díváš, to by mě opravdu zajímalo. |
![]() kuba |
| 27.05.2009, 22:24.00 | |
Re RamboPodobně to mám i já.Homecast umožňuje sice jen 2 kanály nahr.a 1 sledovat.Ten člověk co ze mě mámí radu má ale právě ten monoblok.Taky si myslím,že pro tento účel není vhodný,sic je to twin.Teď začal uvažovat o motoru a klasickým twinu.Nevím,jak ten motor sám nastaví,po meilu to s ním asi už nezvládnu.Dík,že ses ozval... |
![]() Hanex |
| 27.05.2009, 22:26.33 | |
Hanexmotor můžeš ovládat jen jedním vstupem. druhým jen koukáš. |
![]() Rambo |
| 27.05.2009, 22:30.25 | |
kubamůžu většinou u jednoho vstupu nahrávat 2 programy. záleží jak navolíš tuner. |
![]() Rambo |
| 27.05.2009, 22:31.04 | |
RE: Nejen pro Babui a SaxonJo tohle já vím.Mám motor a mě to funguje jak má.Řeším ten monoblock a ne pro sebe. |
![]() Hanex |
| 27.05.2009, 22:36.58 | |
Hanextak jedině mu na jeden vstup - A3 napoj motor + tuner 1, a na druhý A3. tedy podle toho kam to má....Jinak mu asi těžko poradíš. Zkrátka, jak narazíš na chytrolína, těžce mu vyvracíš jeho pravdu. |
![]() Rambo |
| 27.05.2009, 22:37.50 | |
RE: Nejen pro Babui a SaxonA ten tuner navolíš jak? |
![]() kuba |
| 28.05.2009, 10:04.23 | |
RE: Nejen pro Babui a SaxonJa by som to riesil 2xtwin LNB a 2x diseqc. Monoblok je na tento ucel nevhodny. |
![]() JanoHels |
| 28.05.2009, 22:10.43 | |
Rambo a JanoHelsproč je twin monoblok nevhodný pro dvoutunerový přijímač, když je vhodný pro instalaci na 2TV, dva výstupy dva tunery, dva kabely,jinak souhlas 2xtwin lnb + 2xdiseqc |
![]() veris |
| 28.05.2009, 23:00.31 | |
@verisok. mbl twin = 2xtwin lnb + 2xdiseqc |
![]() sirda |