Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.05.2009, 19:17.23

SKYLINK nebo GITAL - co poradíte

Potřebuji poradit. Chci si koupit satelit a přemýšlím nad kartou. Zda firmu Skylink nebo Gital. Nabídky nemají dle mého názoru zas tak velké rozdíly.
Já chci mít v české nabídce co nejvíce slovenských programů. Slyšel jsem, že Skylink vysílá i televizi JOJ. Je to tak?
Co mě doporučíte? Jaké jsou výhody, nevýhody jednotl. společností?
Díky
uživatel
Ppss
27.05.2009, 19:28.41

RE: SKYLINK nebo GITAL - co poradíte

Zda se,ze zatim ma vrch SKYLINK (v testu jede JOJ a JOJ Plus,test muze skoncit zitra ,neb za 10 let...) a dale moznost az 6 HDTV programu.SKYLINK resi predplatne vyhradne formou balicku,GITAL pak umoznuje predplatit i jednotlive programy (coz muze byti pro nekoho podstatna vyhoda)!Rozdily v programech si prohlednes na webu.
Zaver ,strihnout po kulkach obe kartice,napr.do CAM MODULU EASY TWIN (samozrejme dle typu prijimace),u GITALU si dat trebas region SK a je i Markiza.
uživatel
hdpe
27.05.2009, 19:29.02

Skylink nebo Gital

Samozrejmne skylink..HD-programy R^ R^ R^
uživatel
TOUST
27.05.2009, 19:29.46

RE: SKYLINK nebo GITAL - co poradíte

kdyz nebudes platit dal tak skylink ;) ja ta navic joj a joj+
uživatel
san
27.05.2009, 19:35.01

RE: SKYLINK nebo GITAL - co poradíte

Také jsem se rozhodoval mezi Gitalem a Skylinkem a zvolil Skylink, abych měl JOJ a JOJ+. Každý má však na to jiný názor, co je lepší.
uživatel
kvasnak
27.05.2009, 20:01.26

RE: SKYLINK nebo GITAL - co poradíte

v neplatenych je rozdiel len v JOJ+
uživatel
Blooddog
27.05.2009, 20:04.53

RE: SKYLINK nebo GITAL

Mám obě-Gital na géčko a Skylink na JOJ,JOJ+,Markýzu,STV3 a popřípadě na HD programy-samozřejmě v jednom sat.boxu.Když chci,tak si předplatím co chci a kdy chci a mám klid-je to investice na delší dobu,takže se určitě vyplatí.Každej (skylink+gital)se bude snažit rozšiřovat nabídku programů o jiné programy než má ten druhý,aby získal zákazníka.Takže ber obě vždyt to není,tak drahý... R^
uživatel
Cucerak
27.05.2009, 20:05.55

RE: SKYLINK nebo GITAL - co poradíte

Na slovenský region mi na Gitalce jede vše i Markíza a STV3 spolu s Novou a Novou Cinemou. Na Skylinku pro ČR nyní poslali zápisy i na Markízu a STV3, tedy jede vše co se neplacených programů týče... :8)
uživatel
Viky
28.05.2009, 01:22.58

RE: SKYLINK nebo GITAL - co poradíte

INFO: Dne 12.5.2009 byl na kartách SkyLink spuštěn TEST programů TV Markíza a STV3!
uživatel
poky1
28.05.2009, 04:56.42

poky1

Iba ak vo sne :) , ide to iba vdaka regionalizacii,nie kvoli ziadnemu testu tych 2 programov (oficialne povolenie pre vysielanie tychto programov v CR nedostanu nikdy)
uživatel
Blooddog
28.05.2009, 08:25.54

RE: SKYLINK nebo GITAL - co poradíte

Kdyby si raději ty regiony strčili někam! Co to má za význam, na STV2 v neděli blokovali na českém regionu F1, zatím co my na ni můžem čumět na Nově. To mi opravdu připadá, že to v těch hlavách s vysílacími právy nemají v pořádku Rv
uživatel
kvasnak
28.05.2009, 08:40.34

@kvasnak

Tak tak máš pravdu
uživatel
jackino