| 27.05.2009, 19:17.23 | |
SKYLINK nebo GITAL - co poradítePotřebuji poradit. Chci si koupit satelit a přemýšlím nad kartou. Zda firmu Skylink nebo Gital. Nabídky nemají dle mého názoru zas tak velké rozdíly.Já chci mít v české nabídce co nejvíce slovenských programů. Slyšel jsem, že Skylink vysílá i televizi JOJ. Je to tak? Co mě doporučíte? Jaké jsou výhody, nevýhody jednotl. společností? Díky |
![]() Ppss |
| 27.05.2009, 19:28.41 | |
RE: SKYLINK nebo GITAL - co poradíteZda se,ze zatim ma vrch SKYLINK (v testu jede JOJ a JOJ Plus,test muze skoncit zitra ,neb za 10 let...) a dale moznost az 6 HDTV programu.SKYLINK resi predplatne vyhradne formou balicku,GITAL pak umoznuje predplatit i jednotlive programy (coz muze byti pro nekoho podstatna vyhoda)!Rozdily v programech si prohlednes na webu.Zaver ,strihnout po kulkach obe kartice,napr.do CAM MODULU EASY TWIN (samozrejme dle typu prijimace),u GITALU si dat trebas region SK a je i Markiza. |
![]() hdpe |
| 27.05.2009, 19:29.02 | |
Skylink nebo GitalSamozrejmne skylink..HD-programy R^ R^ R^ |
![]() TOUST |
| 27.05.2009, 19:29.46 | |
RE: SKYLINK nebo GITAL - co poradítekdyz nebudes platit dal tak skylink ;) ja ta navic joj a joj+ |
![]() san |
| 27.05.2009, 19:35.01 | |
RE: SKYLINK nebo GITAL - co poradíteTaké jsem se rozhodoval mezi Gitalem a Skylinkem a zvolil Skylink, abych měl JOJ a JOJ+. Každý má však na to jiný názor, co je lepší. |
![]() kvasnak |
| 27.05.2009, 20:01.26 | |
RE: SKYLINK nebo GITAL - co poradítev neplatenych je rozdiel len v JOJ+ |
![]() Blooddog |
| 27.05.2009, 20:04.53 | |
RE: SKYLINK nebo GITALMám obě-Gital na géčko a Skylink na JOJ,JOJ+,Markýzu,STV3 a popřípadě na HD programy-samozřejmě v jednom sat.boxu.Když chci,tak si předplatím co chci a kdy chci a mám klid-je to investice na delší dobu,takže se určitě vyplatí.Každej (skylink+gital)se bude snažit rozšiřovat nabídku programů o jiné programy než má ten druhý,aby získal zákazníka.Takže ber obě vždyt to není,tak drahý... R^ |
![]() Cucerak |
| 27.05.2009, 20:05.55 | |
RE: SKYLINK nebo GITAL - co poradíteNa slovenský region mi na Gitalce jede vše i Markíza a STV3 spolu s Novou a Novou Cinemou. Na Skylinku pro ČR nyní poslali zápisy i na Markízu a STV3, tedy jede vše co se neplacených programů týče... :8) |
![]() Viky |
| 28.05.2009, 01:22.58 | |
RE: SKYLINK nebo GITAL - co poradíteINFO: Dne 12.5.2009 byl na kartách SkyLink spuštěn TEST programů TV Markíza a STV3! |
![]() poky1 |
| 28.05.2009, 04:56.42 | |
poky1Iba ak vo sne :) , ide to iba vdaka regionalizacii,nie kvoli ziadnemu testu tych 2 programov (oficialne povolenie pre vysielanie tychto programov v CR nedostanu nikdy) |
![]() Blooddog |
| 28.05.2009, 08:25.54 | |
RE: SKYLINK nebo GITAL - co poradíteKdyby si raději ty regiony strčili někam! Co to má za význam, na STV2 v neděli blokovali na českém regionu F1, zatím co my na ni můžem čumět na Nově. To mi opravdu připadá, že to v těch hlavách s vysílacími právy nemají v pořádku Rv |
![]() kvasnak |
| 28.05.2009, 08:40.34 | |
@kvasnakTak tak máš pravdu |
![]() jackino |