Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.05.2009, 19:32.37

Funguje 40,0°E Express AM-1?

Zdar na foru, nevíte zda na této družice fungují programy v MPEG-4? Tady v přehledech je uvedena nutná parabola 120cm a 140cm. Ty programy (120cm) jsem před 3 dny bez problémů chytil jak na mou natáčecí Gibertiny 124 x 133 cm, tak i na natáčecí středovku 160cm a následně jsem je uložil do HD Comagu. Nechal jsem paraboly otočené na této pozici 40,0°E a po dvou dnech je signál NULA. Jdou jen dva programy v MPEG-2, co mají jít na 80 cm parabolu. Můžete to prosím někdo odzkoušet? Díky všem. P.S. Jdu se kouknout na fotbal, tak se pak ozvu po skončení.
uživatel
Ládys
27.05.2009, 19:45.10

@Ládys

U mě rovněž bída na SV Moravě.
10995V těsně pod hranicí naskenování (signál tam ale vidím), 10967V hluboko pod hranicí naskenování, velmi slabý.
Někdy mi hrají oba dva, dnes ani jeden, přijímací zařízení mám v podpisu...
uživatel
D2MAC
28.05.2009, 16:48.19

RE: Funguje 40,0°E Express AM-1?

Hmm jede to jako drak na PASAT 210cm, dm8000 ukazuje S/N 10 dB, tedy slusna rezerva pro FEC 3/4, samozrejme ze je treba pouzit radnych parabol a ne takovy paratka :)))
uživatel
007
28.05.2009, 17:44.00

Pro: 007

Je mi ale divný, proč se to asi před 5 dny načetlo do HD Comagu a také jsem na to koukal. Teď NIC. Ale neboj, pokud to dopadne, tak tě převýším o 30 cm. Budu možná mít OFF 240cm. Pak dáme řeč.
uživatel
Ládys
28.05.2009, 20:19.00

Ládys

Jasne dame ... nevim, ja to ted sel zmerit, jak jsem cetl ten prispevek, takze je to aktualni stav. No ja bych tu 240cm mel uz davno taky, jenze firma PASAT vyrabi otoc max do 210 cm, 240 cm uz meli jenom fixni ...
uživatel
007