| 27.05.2009, 19:35.49 | |
vypínání obrazu při reklaměDobrý den, nemáte, prosím, někdo zkušenost s problémem vypínání obrazu ( pouze obrazu, zvuk běží stále) při reklamách? Jedná se o satelit Ferguson FX 6600-soft. Octagon poslední verze. Děkuji za jakýkoliv nápad, čím by to mohlo být. |
![]() tumatt |
| 27.05.2009, 20:45.32 | |
To je parádaJa reklamy nemam rad a prepinam na iny program.Tak by som nemusel prepinat.A mohol by vypadnut aj zvuk.Musim si kupit uvedene stb a nahrat prislusny fw. |
![]() Kasr |
| 27.05.2009, 20:55.01 | |
RE: vypínání obrazu při reklaměpri reklame se meni vetsinou rozliseni 16:9 mozna je v tomto problem u tebe |
![]() josseph |
| 27.05.2009, 20:55.39 | |
vypínání obrazu při reklaměTato závada je záhada,pokud přepnu z programu na jiný a zpět obraz se obnoví!!!prošel jsem nastavení satelitu a televize ale na nic jsem nepřišel. :( |
![]() tumatt |
| 27.05.2009, 21:10.07 | |
RE: vypínání obrazu při reklaměUz jsem neco podobneho zazil a bylo to presne tim co pise josseph, TV neumela spravne zpracovat signal 16:9. Zkus TV natvrdo prenout do AV nebo propojit na zkousku jen CINCH kabely (napr. CINCH-SCART kabelem), tedy jen video signal a L+P audio signal bez vseho ostaniho. |
![]() J a |
| 27.05.2009, 21:33.23 | |
RE: vypínání obrazu při reklaměja som sa stretol s tv philips a rec od upc stary philips. robilo to ako uvadzas, pomohlo zmenit vstup scart na tv. |
![]() satan |
| 28.05.2009, 13:04.08 | |
RE: vypínání obrazu při reklaměpřepni si to z RGB na CVBS nebo obráceně a máš problém vyřešen |
![]() Babui |