Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.05.2009, 19:35.49

vypínání obrazu při reklamě

Dobrý den, nemáte, prosím, někdo zkušenost s problémem vypínání obrazu ( pouze obrazu, zvuk běží stále) při reklamách? Jedná se o satelit Ferguson FX 6600-soft. Octagon poslední verze. Děkuji za jakýkoliv nápad, čím by to mohlo být.
uživatel
tumatt
27.05.2009, 20:45.32

To je paráda

Ja reklamy nemam rad a prepinam na iny program.Tak by som nemusel prepinat.A mohol by vypadnut aj zvuk.Musim si kupit uvedene stb a nahrat prislusny fw.
uživatel
Kasr
27.05.2009, 20:55.01

RE: vypínání obrazu při reklamě

pri reklame se meni vetsinou rozliseni 16:9 mozna je v tomto problem u tebe
uživatel
josseph
27.05.2009, 20:55.39

vypínání obrazu při reklamě

Tato závada je záhada,pokud přepnu z programu na jiný a zpět obraz se obnoví!!!prošel jsem nastavení satelitu a televize ale na nic jsem nepřišel. :(
uživatel
tumatt
27.05.2009, 21:10.07

RE: vypínání obrazu při reklamě

Uz jsem neco podobneho zazil a bylo to presne tim co pise josseph, TV neumela spravne zpracovat signal 16:9. Zkus TV natvrdo prenout do AV nebo propojit na zkousku jen CINCH kabely (napr. CINCH-SCART kabelem), tedy jen video signal a L+P audio signal bez vseho ostaniho.
uživatel
J a
27.05.2009, 21:33.23

RE: vypínání obrazu při reklamě

ja som sa stretol s tv philips a rec od upc stary philips. robilo to ako uvadzas, pomohlo zmenit vstup scart na tv.
uživatel
satan
28.05.2009, 13:04.08

RE: vypínání obrazu při reklamě

přepni si to z RGB na CVBS nebo obráceně a máš problém vyřešen
uživatel
Babui