Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.05.2009, 19:48.23

Humax CRCI 5500

Jeden stary Humax CRCI 5500 sa zrazu zacal tvarit, ze u CT1 je zakodovany zvuk. Objavil sa aj dajaky podivny symbol vlavo hore na obrazovke TV. Zrejme penzisti nieco nechtiac prepli ... Alebo to moze byt iny problem? Karta je samozrejme v poriadku.
uživatel
JanoHels
27.05.2009, 20:49.55

RE: Humax CRCI 5500

Znak dolby-digital?
uživatel
Hujer
27.05.2009, 21:07.24

RE: Humax CRCI 5500

Prepni zvukovú stopu a v menu - setup daj Dolby Digital na OFF. Blblo mi to minule tiež na jednej 5500, potom O.K.
uživatel
Ferrari
27.05.2009, 22:06.10

RE: Humax CRCI 5500

dik, to by mohlo byt ono. vyskusam.
uživatel
JanoHels