| 27.05.2009, 22:04.59 | |
dreambox x PCZdravím vás;nemůžete mi někdo poradit kde a jak nastavit DM 7020, aby jsem na něm mohl sledovat filmy *.ts, které mám na připojeném PC? Díky Ivan |
![]() IvanNikita |
| 27.05.2009, 23:09.05 | |
re:dreambox x PC..*ts...time shift..to asi nepojde... |
![]() ucholator |
| 27.05.2009, 23:15.57 | |
@ucholatorA což takhle "transport stream" ?@IvanNikita - Namountuj si disk - přečti si dreambook, je to tam. |
![]() D2MAC |
| 27.05.2009, 23:20.10 | |
re:D2MAC..to neviem...ale linux s winom sa asi velmy nema v laske:-))) |
![]() ucholator |
| 28.05.2009, 06:43.52 | |
RE: dreambox x PCv linuxu a win problém není pokud na to příjdeš jde přehrávat i .avi s divx |
![]() markriz |
| 28.05.2009, 06:48.37 | |
@ucholatorco ma win spolocne s "transport stream" ? :O |
![]() foxter |
| 28.05.2009, 07:09.58 | |
@foxterNic, ale treba ze Dm 7020 jede na Linuxu! |
![]() chocholos |
| 28.05.2009, 13:19.17 | |
RE: dreambox x PCZkus to přes VLC |
![]() toto |