Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
28.05.2009, 10:48.18

Illusion M2S

Prosim pomozte,pristroj sviti cervene a nejde vypnout,zapnout,prepinat proste nic!
uživatel
kapr3
28.05.2009, 10:54.44

RE:Illusion M2S

Skus vytiahnut a opät strčit do elektriky.
uživatel
FERI
28.05.2009, 10:56.46

RE: Illusion M2S

skusil jsem ale furt to same
uživatel
kapr3
28.05.2009, 11:08.29

RE:Illusion M2S

Pri M2 odchádza najčastejšie zdroj, treba premerat napätie aké dáva, ale pri zatažení. Ak je vadný zdroj a nemáš niekoho kto to opraví, tak v elekto predajniach dostat adaptér na 12 V, je potrebné dodržat + - a hodnotu minimálne 1000mA
uživatel
FERI
28.05.2009, 11:12.33

RE: Illusion M2S

ok skusim diky! R^
uživatel
kapr3
28.05.2009, 11:32.56

RE: Illusion M2S

Ten zdroj kup 2A.Slabší má problém s motorem.
uživatel
toto
28.05.2009, 11:37.17

RE: Illusion M2S

a kup kvalytny spinaci myslim ze tvojim poziadavkam by vyhovovaly aj zdroje trebars z sos za 500sk
uživatel
jopo166
28.05.2009, 12:09.45

RE: Illusion M2S

Nechci zakládat nové téma, proto zde poprosím, poraďte mi ověřenou kombinaci FW a multicamu pro Skylink pro M2S
... díky moc :)
uživatel
kacenkin
28.05.2009, 12:14.02

@kacenkin

Mě to chodí soft 6.61 multicam V_2_35
uživatel
toto
28.05.2009, 15:23.03

RE: Illusion M2S

díky toto :)))
uživatel
kacenkin