| 28.05.2009, 10:48.18 | |
Illusion M2SProsim pomozte,pristroj sviti cervene a nejde vypnout,zapnout,prepinat proste nic! |
![]() kapr3 |
| 28.05.2009, 10:54.44 | |
RE:Illusion M2SSkus vytiahnut a opät strčit do elektriky. |
![]() FERI |
| 28.05.2009, 10:56.46 | |
RE: Illusion M2Sskusil jsem ale furt to same |
![]() kapr3 |
| 28.05.2009, 11:08.29 | |
RE:Illusion M2SPri M2 odchádza najčastejšie zdroj, treba premerat napätie aké dáva, ale pri zatažení. Ak je vadný zdroj a nemáš niekoho kto to opraví, tak v elekto predajniach dostat adaptér na 12 V, je potrebné dodržat + - a hodnotu minimálne 1000mA |
![]() FERI |
| 28.05.2009, 11:12.33 | |
RE: Illusion M2Sok skusim diky! R^ |
![]() kapr3 |
| 28.05.2009, 11:32.56 | |
RE: Illusion M2STen zdroj kup 2A.Slabší má problém s motorem. |
![]() toto |
| 28.05.2009, 11:37.17 | |
RE: Illusion M2Sa kup kvalytny spinaci myslim ze tvojim poziadavkam by vyhovovaly aj zdroje trebars z sos za 500sk |
![]() jopo166 |
| 28.05.2009, 12:09.45 | |
RE: Illusion M2SNechci zakládat nové téma, proto zde poprosím, poraďte mi ověřenou kombinaci FW a multicamu pro Skylink pro M2S... díky moc :) |
![]() kacenkin |
| 28.05.2009, 12:14.02 | |
@kacenkinMě to chodí soft 6.61 multicam V_2_35 |
![]() toto |
| 28.05.2009, 15:23.03 | |
RE: Illusion M2Sdíky toto :))) |
![]() kacenkin |