Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
28.05.2009, 18:26.33

Simply Clever DIGI

(jednoduše chytře)
JE KONEC NEBO NE???
(čekám jednoznačné odpovědi
uživatel
Dray
28.05.2009, 18:55.12

kody jsou

kody jsou,jen je je frekvence zmeny cca 15minutova,tzn ze starsi pristroje jiz bez aktualni podpory se nechytnou,ale mam tuseni ze diablo,azbox apod si toto pohlidaj :lookaround:
uživatel
bob85
28.05.2009, 19:00.22

RE.: kody jsou

A můžeš mi napsat na icq:212-827-930 nebo na e-mail: dray.mond@seznam.cz kdes je našel nebo kde jsou... PLS R^
uživatel
Dray
28.05.2009, 19:17.37

RE: Simply Clever DIGI

Na strankach s kodmi sa uz objavila reklama na Skylink :D
uživatel
Blooddog
28.05.2009, 19:22.49

RE: Simply Clever DIGI

Klice uz Jsou 01 hraje tet jsem to testoval Vse OK
uživatel
Bubagamp
28.05.2009, 19:23.16

RE: Simply Clever DIGI

kódu už jsou a 15 minut nehrozí. fungujou ok zatím pohoda.
uživatel
vortimond
28.05.2009, 19:26.47

@vortimond

byly i ve 4 a Rv tak bych rek re tam daj takoveto intervaly
uživatel
bob85
28.05.2009, 19:27.48

kody sú

DigiTV po niekoľko tisíc sťažnostiach platiacích zákaznikov spustila opäť starý systém kodóvania, pravdepodobne ho opäť meniť nebude keďž v čase ekonomickej krízy nebude mať dostatok finančných prostriedkov na výmenu satelitných primáčov u svojích platiacích zakáznikov za novšie a drahšie , v ktorých sa už bude dať vymeniť karta. Takže sa nemáme čoho bať. A k tomu vypadkú stranky. Určite nebol spôsobený nekonečným "reloadovaním stránky" ,ale podľa mojích informacií sa rumunský hekeri naburali do systému digi tv avšak skôr ako sa im ho podarilo zničíť bol server vypnutý, preto nebola stránka dostupná.
uživatel
NB501
28.05.2009, 19:29.08

RE: Simply Clever DIGI

A kedy spustili novy system kodovania? :) ked ho zmenili na stary
uživatel
Blooddog
28.05.2009, 19:30.53

RE: Simply Clever DIGI

URČITĚ je to brzo přestane bavit (nebo už spíš přestalo). zase bude světlo. kdo vydrží až do konce, rozhodně neudělá chybu
uživatel
vortimond
28.05.2009, 20:41.36

RE: Simply Clever DIGI

To je jen dobra vzprava pro Dejfa
uživatel
tazi