Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
16.07.2009, 17:53.46

CSlink test NOVA HD

poslední zápis do 15.7.09 - neprodlouženo
uživatel
LACHIMN
16.07.2009, 18:11.39

RE: CSlink test NOVA HD

Potvrzuji to samé i když mám neplacené programy bez omezení jinak je mi to vcelku jedno mám pouze sd příjmač.
uživatel
jackino
16.07.2009, 18:14.26

LACHIMN

a zaplatil sisi 200kč za novu HD?
uživatel
Jupi
16.07.2009, 18:22.22

RE: CSlink test NOVA HD

mám Neplacené TV programy bez omezení
uživatel
LACHIMN
16.07.2009, 18:24.05

LACHIMN

to aj ja ale za novu HD treba doplatiť 200kč
uživatel
Jupi
16.07.2009, 20:53.42

RE: CSlink test NOVA HD

přesně tak! To si málokdo uvědomuje, že i když má kartu standard bez omezení, je třeba za Novu HD zaplatit (200,-/měs) A víte proč? Protože to není Skylink :laughing: R^
uživatel
Dejf
16.07.2009, 20:54.49

RE: CSlink test NOVA HD

pardon, né 200,-za měsíc, ale jednorázově, omlouvám se. Přesto je to od CSlinku sviňárna.
uživatel
Dejf
16.07.2009, 20:58.40

@Dejf

A od Skylinku, který za to chce jednorázově 590 Kč to svinárna není. Myslím, že CS Link se nezachoval špatně, 200 Kč není zace tolik, když to srovnáš se Skylinkem.
uživatel
Oskarek1
16.07.2009, 21:15.41

@Dejf

Sviňárna?Registruj si tedy novou kartu a budeš mít tu NohuHáDé grátis R^
uživatel
martin5
16.07.2009, 21:17.41

RE: CSlink test NOVA HD

Platí ty 200kč i na novou ještě neregistrovanou kartu?
uživatel
Pepik71
16.07.2009, 21:29.53

RE: CSlink test NOVA HD

Na nové kartě pujde od registrace a bez doplatku.
@dejf prodavej radši jen prístroje na emu ;P
uživatel
bigj
16.07.2009, 21:35.16

RE: CSlink test NOVA HD

@bigi dik
uživatel
Pepik71
16.07.2009, 21:42.52

@Pepik71

Odpověď máš už nad svým dotazem :lookaround:
uživatel
martin5
16.07.2009, 21:46.01

RE: CSlink test NOVA HD

jo uz vidim :lookaround:
uživatel
Pepik71
17.07.2009, 18:33.02

RE: CSlink test NOVA HD

Mám zaplaceno a zápis do ledna 2010 :razz:
uživatel
Wintermute