| 16.07.2009, 17:53.46 | |
CSlink test NOVA HDposlední zápis do 15.7.09 - neprodlouženo |
![]() LACHIMN |
| 16.07.2009, 18:11.39 | |
RE: CSlink test NOVA HDPotvrzuji to samé i když mám neplacené programy bez omezení jinak je mi to vcelku jedno mám pouze sd příjmač. |
![]() jackino |
| 16.07.2009, 18:14.26 | |
LACHIMNa zaplatil sisi 200kč za novu HD? |
![]() Jupi |
| 16.07.2009, 18:22.22 | |
RE: CSlink test NOVA HDmám Neplacené TV programy bez omezení |
![]() LACHIMN |
| 16.07.2009, 18:24.05 | |
LACHIMNto aj ja ale za novu HD treba doplatiť 200kč |
![]() Jupi |
| 16.07.2009, 20:53.42 | |
RE: CSlink test NOVA HDpřesně tak! To si málokdo uvědomuje, že i když má kartu standard bez omezení, je třeba za Novu HD zaplatit (200,-/měs) A víte proč? Protože to není Skylink :laughing: R^ |
![]() Dejf |
| 16.07.2009, 20:54.49 | |
RE: CSlink test NOVA HDpardon, né 200,-za měsíc, ale jednorázově, omlouvám se. Přesto je to od CSlinku sviňárna. |
![]() Dejf |
| 16.07.2009, 20:58.40 | |
@DejfA od Skylinku, který za to chce jednorázově 590 Kč to svinárna není. Myslím, že CS Link se nezachoval špatně, 200 Kč není zace tolik, když to srovnáš se Skylinkem. |
![]() Oskarek1 |
| 16.07.2009, 21:15.41 | |
@DejfSviňárna?Registruj si tedy novou kartu a budeš mít tu NohuHáDé grátis R^ |
![]() martin5 |
| 16.07.2009, 21:17.41 | |
RE: CSlink test NOVA HDPlatí ty 200kč i na novou ještě neregistrovanou kartu? |
![]() Pepik71 |
| 16.07.2009, 21:29.53 | |
RE: CSlink test NOVA HDNa nové kartě pujde od registrace a bez doplatku.@dejf prodavej radši jen prístroje na emu ;P |
![]() bigj |
| 16.07.2009, 21:35.16 | |
RE: CSlink test NOVA HD@bigi dik |
![]() Pepik71 |
| 16.07.2009, 21:42.52 | |
@Pepik71Odpověď máš už nad svým dotazem :lookaround: |
![]() martin5 |
| 16.07.2009, 21:46.01 | |
RE: CSlink test NOVA HDjo uz vidim :lookaround: |
![]() Pepik71 |
| 17.07.2009, 18:33.02 | |
RE: CSlink test NOVA HDMám zaplaceno a zápis do ledna 2010 :razz: |
![]() Wintermute |