Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
16.07.2009, 18:05.54

pro redakce

chcem sa stazovat na uzivatela s nickom jackal pretoze , ked som navrhol , aby sme tu na tejto stranke spravili anketu ci si zakaznici zelaju novy eurosport v skylinku tak mi drzo odpovedal nazval ma sprostym vid tema nizsie prosim o pridaNIE jackala na black list prosim
uživatel
david4412
16.07.2009, 18:18.24

RE: pro redakce

No , nikto múdri z neba nespadol.
uživatel
oneeeee
16.07.2009, 18:27.09

@redakce

Jelikož je david4412 úplně neschopný, přikládám i link na jím zmiňované téma, ať to nemusíte dohledávat: https://www.parabola.cz/forum/topic-38848/

@david4412 - jen jsi mě utvrdil v tom, že jsi fakt m a g o r (teď již si to můžu dovolit :))) :))) )
uživatel
Jackal
16.07.2009, 18:43.48

RE: pro redakce

Jak malí kluci.Táta bond vás rozsekne :laughing:
uživatel
alda
16.07.2009, 19:37.56

@alda

Já vím, dokonce jsem davídkovi radil, kdo je tu šéfem :)))
uživatel
Jackal
16.07.2009, 19:42.11

RE: pro redakce

nevim co se komu nelibi na dotazu od david4412
od toho je preci forum.

toto napisal jeden uzivatel tak neviem v kom je problem si napisal ze toto forum sa podoba hovnu takze neviem koho bondik roztrhne
uživatel
david4412
16.07.2009, 19:45.22

Jackal

Dávám ti za pravdu protože mě sport v televizi moc nebere.
Ale třeba kolega byl nadšen ze správy že bude moct sledovat Bundesligu takže chápu že to bude taky trochu lákadlo a některé to dokonce zvedne ze židle že v jejich platformě se zrovna neoběví. ;)
uživatel
alda
16.07.2009, 19:48.57

@alda

Ale mě sport bere, ale neberou mě dotazy na křišťálovou kouli a podobné hovadiny, které mají nulovou hodnotu.
uživatel
Jackal
16.07.2009, 19:52.12

@david4412

Nejenže neumíš psát, ale neumíš ani číst, a jak jsem psal, pokud tu budou výplody Tobě podobných, tak se na ten banán těším
uživatel
Jackal
16.07.2009, 19:54.17

RE: pro redakce

Jo chápu ale s tím asi nic nenaděláš vždy když se oběví nová stanice s cz nebo sk audio stopou tak se to prostě děje.
uživatel
alda
16.07.2009, 20:16.13

david4412

nežaluj, je to přežité, nebyls náhodou u pomocníku, nebo v STB?
uživatel
alha79
16.07.2009, 20:17.14

david4412

No stezovat si muzes, to jo, ale to je asi vsechno. Naprosto souhlasim s nickem Jackal ! Tohle neni info linka skylinku, navic dalsi sportovni kanal ... no nevim, ale o tom rozhodne vedeni skylinku, zda by se jim to vyplatilo nebo ne.
uživatel
007
16.07.2009, 20:20.11

RE: david4412

"chcem sa stazovat na uzivatela s nickom jackal pretoze"

ako na tomto som sa ako schuti zasmial, taketo daco som tu teda ako este necital ... "chcem sa stazovat" ... fakt podarene R^
uživatel
alfasex
16.07.2009, 20:47.50

alfasex

chceš sa sťažovať ? Medzi Vrútkami a Žilinou je ešte jedna lampáreň funkčná.
uživatel
oneeeee
16.07.2009, 20:53.28

@oneeeee

No nekecej,na to muzeum se určitě přijedu podívat.Díky za dobrej typ. R^
uživatel
martin5
16.07.2009, 21:12.11

RE: pro redakce

prepacte ospravedlnujem sa vsetkym len ma nedavajte prosim na black list prosim uz sa to viac nestane slubujem
uživatel
david4412
16.07.2009, 21:25.22

RE:oneeeee

nuz ked reagujes na moju osobu tak k veci, nakolko tvoj prispevok na mna sa neako mina ucinku... ja a stazovat? no viem si to s dotycnymi pisatelmi vybavit i bez otravovania redakcie, tak skus este raz, a potom mozno na tvoju reakciu, inak velmi "zaujimavu" snad i zareagujem .. ale hlavne k veci, z blbosti som vyrastol pred rokmi... ahoj a pekny den ;)
uživatel
alfasex
17.07.2009, 00:30.23

to david4412

Nejdřív žaluješ jako malé dítě, potom se obhajuješ, a nakonec se omlouváš. No, stane se. Ale jestli to takhle vedeš i v životě, tak to asi musíš chodit kanálama, a to tedy opravdu nemyslím ty televizní.

jackal má pravdu, myšlenkové pochody o fórech a anketách do vláken této diskuse nepatří (a to nejen proto, že dráždí odborníky na tomto webu).

P.S. Je tu spousta dobrých duší, kteří by některým zabanovaným odpustili jejich "hříchy", protože se jim zdá, že byli admini někdy hodně přísní. A ty bys ještě na Black list diskutující posílal? Jen proto, že se cítíš ukřivděný?
:((
uživatel
Martin79
17.07.2009, 09:01.46

@Martin79

Mno, tu se ho musím zastat, jak jsem byl v ráži, navrhl jsem na banán prvně já jeho - viz minulé vlákno, kde to vzniklo
uživatel
Jackal
17.07.2009, 09:47.36

Krásné téma

Taky miluji dotazy na křišťálovou kouli. Marně, okurky.. ;)
uživatel
Tomik535
17.07.2009, 09:48.31

RE: pro redakce

A není lepší nereagovat? Ten dotaz zabral dva řádky a reakce několik stránek.
uživatel
visper
17.07.2009, 17:26.39

to Jackal

Se mi zdá, že ne on, ale vy oba jste pěkná čísla.
:-D
Nicméně tyto témata na tento web opravdu nepatří. No ale aspoň není nuda.
;-)
uživatel
Martin79