| 16.07.2009, 18:05.54 | |
pro redakcechcem sa stazovat na uzivatela s nickom jackal pretoze , ked som navrhol , aby sme tu na tejto stranke spravili anketu ci si zakaznici zelaju novy eurosport v skylinku tak mi drzo odpovedal nazval ma sprostym vid tema nizsie prosim o pridaNIE jackala na black list prosim |
![]() david4412 |
| 16.07.2009, 18:18.24 | |
RE: pro redakceNo , nikto múdri z neba nespadol. |
![]() oneeeee |
| 16.07.2009, 18:27.09 | |
@redakceJelikož je david4412 úplně neschopný, přikládám i link na jím zmiňované téma, ať to nemusíte dohledávat: https://www.parabola.cz/forum/topic-38848/@david4412 - jen jsi mě utvrdil v tom, že jsi fakt m a g o r (teď již si to můžu dovolit :))) :))) ) |
![]() Jackal |
| 16.07.2009, 18:43.48 | |
RE: pro redakceJak malí kluci.Táta bond vás rozsekne :laughing: |
![]() alda |
| 16.07.2009, 19:37.56 | |
@aldaJá vím, dokonce jsem davídkovi radil, kdo je tu šéfem :))) |
![]() Jackal |
| 16.07.2009, 19:42.11 | |
RE: pro redakcenevim co se komu nelibi na dotazu od david4412od toho je preci forum. toto napisal jeden uzivatel tak neviem v kom je problem si napisal ze toto forum sa podoba hovnu takze neviem koho bondik roztrhne |
![]() david4412 |
| 16.07.2009, 19:45.22 | |
JackalDávám ti za pravdu protože mě sport v televizi moc nebere.Ale třeba kolega byl nadšen ze správy že bude moct sledovat Bundesligu takže chápu že to bude taky trochu lákadlo a některé to dokonce zvedne ze židle že v jejich platformě se zrovna neoběví. ;) |
![]() alda |
| 16.07.2009, 19:48.57 | |
@aldaAle mě sport bere, ale neberou mě dotazy na křišťálovou kouli a podobné hovadiny, které mají nulovou hodnotu. |
![]() Jackal |
| 16.07.2009, 19:52.12 | |
@david4412Nejenže neumíš psát, ale neumíš ani číst, a jak jsem psal, pokud tu budou výplody Tobě podobných, tak se na ten banán těším |
![]() Jackal |
| 16.07.2009, 19:54.17 | |
RE: pro redakceJo chápu ale s tím asi nic nenaděláš vždy když se oběví nová stanice s cz nebo sk audio stopou tak se to prostě děje. |
![]() alda |
| 16.07.2009, 20:16.13 | |
david4412nežaluj, je to přežité, nebyls náhodou u pomocníku, nebo v STB? |
![]() alha79 |
| 16.07.2009, 20:17.14 | |
david4412No stezovat si muzes, to jo, ale to je asi vsechno. Naprosto souhlasim s nickem Jackal ! Tohle neni info linka skylinku, navic dalsi sportovni kanal ... no nevim, ale o tom rozhodne vedeni skylinku, zda by se jim to vyplatilo nebo ne. |
![]() 007 |
| 16.07.2009, 20:20.11 | |
RE: david4412"chcem sa stazovat na uzivatela s nickom jackal pretoze"ako na tomto som sa ako schuti zasmial, taketo daco som tu teda ako este necital ... "chcem sa stazovat" ... fakt podarene R^ |
![]() alfasex |
| 16.07.2009, 20:47.50 | |
alfasexchceš sa sťažovať ? Medzi Vrútkami a Žilinou je ešte jedna lampáreň funkčná. |
![]() oneeeee |
| 16.07.2009, 20:53.28 | |
@oneeeeeNo nekecej,na to muzeum se určitě přijedu podívat.Díky za dobrej typ. R^ |
![]() martin5 |
| 16.07.2009, 21:12.11 | |
RE: pro redakceprepacte ospravedlnujem sa vsetkym len ma nedavajte prosim na black list prosim uz sa to viac nestane slubujem |
![]() david4412 |
| 16.07.2009, 21:25.22 | |
RE:oneeeeenuz ked reagujes na moju osobu tak k veci, nakolko tvoj prispevok na mna sa neako mina ucinku... ja a stazovat? no viem si to s dotycnymi pisatelmi vybavit i bez otravovania redakcie, tak skus este raz, a potom mozno na tvoju reakciu, inak velmi "zaujimavu" snad i zareagujem .. ale hlavne k veci, z blbosti som vyrastol pred rokmi... ahoj a pekny den ;) |
![]() alfasex |
| 17.07.2009, 00:30.23 | |
to david4412Nejdřív žaluješ jako malé dítě, potom se obhajuješ, a nakonec se omlouváš. No, stane se. Ale jestli to takhle vedeš i v životě, tak to asi musíš chodit kanálama, a to tedy opravdu nemyslím ty televizní.jackal má pravdu, myšlenkové pochody o fórech a anketách do vláken této diskuse nepatří (a to nejen proto, že dráždí odborníky na tomto webu). P.S. Je tu spousta dobrých duší, kteří by některým zabanovaným odpustili jejich "hříchy", protože se jim zdá, že byli admini někdy hodně přísní. A ty bys ještě na Black list diskutující posílal? Jen proto, že se cítíš ukřivděný? :(( |
![]() Martin79 |
| 17.07.2009, 09:01.46 | |
@Martin79Mno, tu se ho musím zastat, jak jsem byl v ráži, navrhl jsem na banán prvně já jeho - viz minulé vlákno, kde to vzniklo |
![]() Jackal |
| 17.07.2009, 09:47.36 | |
Krásné témaTaky miluji dotazy na křišťálovou kouli. Marně, okurky.. ;) |
![]() Tomik535 |
| 17.07.2009, 09:48.31 | |
RE: pro redakceA není lepší nereagovat? Ten dotaz zabral dva řádky a reakce několik stránek. |
![]() visper |
| 17.07.2009, 17:26.39 | |
to JackalSe mi zdá, že ne on, ale vy oba jste pěkná čísla.:-D Nicméně tyto témata na tento web opravdu nepatří. No ale aspoň není nuda. ;-) |
![]() Martin79 |