Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
16.07.2009, 20:23.26

jak vám funguje O2 multiplex Praha

Mě makal dobře,ale před 14 dny se zhoršil signál,a od včerejška nejede vůbec.Docela jsem naštvanej,když už jsem si koupil LCD z MPEG4.
uživatel
rado72
16.07.2009, 20:47.12

RE: jak vám funguje O2 multiplex Praha

Tady na Moravě taky nejde a nevím co mám dělat :O :-/ :lookaround:
uživatel
martin5
16.07.2009, 21:04.50

RE: jak vám funguje O2 multiplex Praha

Už to mám,ty programy běží taky na satu,tak vlastně o to DVB-T se nemusím zajímat,ale stejně jsem se zapotil než mi to došlo.
P.S. nic proti pražákům,ale tady jde pozemní cestou mizerně analog a digitál nejde vůbec.Trochu skromnosti taky nezaškodí ;P :bigeyes:
uživatel
martin5
16.07.2009, 21:24.47

@martin5

Na Moravě,teda tady v Olomouci jede zatím DVB-T mux.2,naprosto v pohodě
uživatel
jirkaol
16.07.2009, 21:36.01

@jirkaol

Tady pod Brdem je zatím mrtvo :(
uživatel
martin5
16.07.2009, 22:19.04

RE: jak vám funguje O2 multiplex Praha

A to já se zase můžu Pražákům a přilehlému okolí klidně pochlubit, že tady na dálném východě, ve Frenštátě pod Radhoštěm v Beskydech přijímám všechny 4 české muxy z Ostravy. R^
uživatel
D2MAC
16.07.2009, 22:22.01

RE: jak vám funguje O2 multiplex Praha

A když jsem jó drzý, a dovolím si anténu natočit na Opole (PL), beru i lokální mux z Klimkovic.
Člověk nemusí nutně bydlet ve velkých městech, aby mohl přijímat i muxy3,4 - jasně, zdaleka všude to není možné, ale zázraky se semtam dějí.
uživatel
D2MAC
16.07.2009, 22:57.45

Musím se připojit s postřehem:

Vranov nad Dyjí:
Včechny 4 muxy 0% nemáme vůbec nic, zato Multiplex 24C, síť ORS jede na 60% a to
ATV (austria tv)
ORF 1 (první veřejnoprávní
ORF 2 (druhý veřejnoprávní)
ORF 2N (dolní rakousko
uživatel
Babui
16.07.2009, 23:00.27

@Babui

Mikulov na K40 nechytneš?
A co K34 Vídeň, měl bys ji ve Tvé lokalitě brát také.
uživatel
D2MAC
16.07.2009, 23:44.51

@D2MAC

bohužel, vranovská kotlina...
uživatel
Babui
17.07.2009, 10:41.45

@D2MAC

Se máš, úpatí Černé Hory z druhé strany Radhoště nic, i analog jsem sosal z Kojálu, než jsem přešel na SAT.
uživatel
Jackal
17.07.2009, 13:21.25

@Jackal

Jj, dovedu si představit, že na druhé straně kopce jsou podmínky úplně jiné. U nás je Kojál nechytatelný, a to i ve VKV-FM je to velká bída. Pokud jsi úplně nezlikvidoval anténní systém, nezkoušel jsi tam náhodou ještě digitál z Vídně?
Já jsem měl asi před měsícem novou modifikaci supercolorky na test na střeše, zaměřeno přesně na Kahlenberg ale na K24 jsem nenašel ani náznak signálu - v cestě byl 900m Javorník, tak se ani není moc čemu divit, že to tu nedošlo.
Ale VKV tu někdy hraje, hlavně 92,0 MHz OE1.
uživatel
D2MAC
17.07.2009, 14:29.37

@D2MAC

Vídeň jsem nezkoušel a už nechám terestriál úplně plavat (tedy pokud nedají antény na "teslácký" komín), za dob analogu jsem nebyl schopen chytnout rakušáky, poláky ani slováky, tedy abych nekecal úplně, občas v zimě, zřejmě za inverze, se objevil nekoukatelný náznak a to jsem to zkoušel i na střeše cca 12 metrů nad zemí a zahradu jsem prošel křížem krážem.
uživatel
Jackal