| 16.07.2009, 20:23.26 | |
jak vám funguje O2 multiplex PrahaMě makal dobře,ale před 14 dny se zhoršil signál,a od včerejška nejede vůbec.Docela jsem naštvanej,když už jsem si koupil LCD z MPEG4. |
![]() rado72 |
| 16.07.2009, 20:47.12 | |
RE: jak vám funguje O2 multiplex PrahaTady na Moravě taky nejde a nevím co mám dělat :O :-/ :lookaround: |
![]() martin5 |
| 16.07.2009, 21:04.50 | |
RE: jak vám funguje O2 multiplex PrahaUž to mám,ty programy běží taky na satu,tak vlastně o to DVB-T se nemusím zajímat,ale stejně jsem se zapotil než mi to došlo.P.S. nic proti pražákům,ale tady jde pozemní cestou mizerně analog a digitál nejde vůbec.Trochu skromnosti taky nezaškodí ;P :bigeyes: |
![]() martin5 |
| 16.07.2009, 21:24.47 | |
@martin5Na Moravě,teda tady v Olomouci jede zatím DVB-T mux.2,naprosto v pohodě |
![]() jirkaol |
| 16.07.2009, 21:36.01 | |
@jirkaolTady pod Brdem je zatím mrtvo :( |
![]() martin5 |
| 16.07.2009, 22:19.04 | |
RE: jak vám funguje O2 multiplex PrahaA to já se zase můžu Pražákům a přilehlému okolí klidně pochlubit, že tady na dálném východě, ve Frenštátě pod Radhoštěm v Beskydech přijímám všechny 4 české muxy z Ostravy. R^ |
![]() D2MAC |
| 16.07.2009, 22:22.01 | |
RE: jak vám funguje O2 multiplex PrahaA když jsem jó drzý, a dovolím si anténu natočit na Opole (PL), beru i lokální mux z Klimkovic.Člověk nemusí nutně bydlet ve velkých městech, aby mohl přijímat i muxy3,4 - jasně, zdaleka všude to není možné, ale zázraky se semtam dějí. |
![]() D2MAC |
| 16.07.2009, 22:57.45 | |
Musím se připojit s postřehem:Vranov nad Dyjí:Včechny 4 muxy 0% nemáme vůbec nic, zato Multiplex 24C, síť ORS jede na 60% a to ATV (austria tv) ORF 1 (první veřejnoprávní ORF 2 (druhý veřejnoprávní) ORF 2N (dolní rakousko |
![]() Babui |
| 16.07.2009, 23:00.27 | |
@BabuiMikulov na K40 nechytneš?A co K34 Vídeň, měl bys ji ve Tvé lokalitě brát také. |
![]() D2MAC |
| 16.07.2009, 23:44.51 | |
@D2MACbohužel, vranovská kotlina... |
![]() Babui |
| 17.07.2009, 10:41.45 | |
@D2MACSe máš, úpatí Černé Hory z druhé strany Radhoště nic, i analog jsem sosal z Kojálu, než jsem přešel na SAT. |
![]() Jackal |
| 17.07.2009, 13:21.25 | |
@JackalJj, dovedu si představit, že na druhé straně kopce jsou podmínky úplně jiné. U nás je Kojál nechytatelný, a to i ve VKV-FM je to velká bída. Pokud jsi úplně nezlikvidoval anténní systém, nezkoušel jsi tam náhodou ještě digitál z Vídně?Já jsem měl asi před měsícem novou modifikaci supercolorky na test na střeše, zaměřeno přesně na Kahlenberg ale na K24 jsem nenašel ani náznak signálu - v cestě byl 900m Javorník, tak se ani není moc čemu divit, že to tu nedošlo. Ale VKV tu někdy hraje, hlavně 92,0 MHz OE1. |
![]() D2MAC |
| 17.07.2009, 14:29.37 | |
@D2MACVídeň jsem nezkoušel a už nechám terestriál úplně plavat (tedy pokud nedají antény na "teslácký" komín), za dob analogu jsem nebyl schopen chytnout rakušáky, poláky ani slováky, tedy abych nekecal úplně, občas v zimě, zřejmě za inverze, se objevil nekoukatelný náznak a to jsem to zkoušel i na střeše cca 12 metrů nad zemí a zahradu jsem prošel křížem krážem. |
![]() Jackal |