| 16.07.2009, 21:05.49 | |
jak chytat astra3 + astra2Půjde na monoblok pro astra 3 a 1 (rozdíl 4,2°) chytat astra 3 a 2 (rozdíl 4,7°). Díky moc. |
![]() dadb |
| 16.07.2009, 21:39.19 | |
RE:jak chytat astra3 + astra2Co myslis? pujde nebo ne? spis ne protoze bez paraboly to nefunguje jestli si myslis ze natocis lnb na dratku do nebe a bude ti hrat (o tom pochybuji) a jestli jsi napsal do zalozeneho vlakna i velikost paraboly tak ti urcite nekdo odpovi (nebo zaloz nove vlakno a ptej se na to same) na 80cm parabolu asi urcite jo :((( |
![]() skohy |
| 16.07.2009, 21:42.03 | |
RE: jak chytat astra3 + astra2skohy: proč tak ironicky a nepřátelsky zároveň? Samozřejmě že 80 parabola. Jde mi o to jestli ten rozdíl 0,5° na monobloku bude vadit nebo ne. |
![]() dadb |
| 16.07.2009, 21:46.16 | |
RE: jak chytat astra3 + astra2Funguje to v pohodě na 80cm parabole, do středu dát 23,5 a šilhat na 28,2... |
![]() Serano |
| 16.07.2009, 21:49.53 | |
RE: jak chytat astra3 + astra2Chceš-li dostat chytrou odpověď, musíš položit chytrou otázku.nebo myslis ze mame vsichni doma carovne koule a mrknem do nich a vime ceho ze se tazatel dozaduje (nic ve zlem ale priste lepe definuj otazku) ;) |
![]() skohy |
| 16.07.2009, 21:55.01 | |
RE: jak chytat astra3 + astra2Normalne se pouzivaji LNB-cka Astra-HB a davaj se na A3 a A1 takze kdyz si s tim trochu pohrajes a nebydlis nekde u Slovenska tak ano akorat to nebudes mit na 100 procent A3 je lepsi naladit na lepsi kvalitu a A1 (tusim treba podle Deluxe music)naladit na nejakejch 70-80 procent a kdyz bude hodne zatazeno tak ti prvni vypadne A1 ale A3 by mela drzet dele |
![]() skohy |
| 17.07.2009, 08:07.58 | |
RE: jak chytat astra3 + astra2https://www.parabola.cz/clanky/3571/monoblok-duo-lnb-k-cemu-slouzi-a-jak-funguji-1/https://www.parabola.cz/clanky/3572/monoblok-duo-lnb-k-cemu-slouzi-a-jak-funguji-2/ https://www.parabola.cz/clanky/3574/monoblok-3-stupne-na-parabole-60-cm/ Osobně bych použil parabolu 85cm (elipsu, nebo kruhovou) a osadil dva LNB (multifokální držák)a jedno dvouvstupové DiSEqC relé. Do hlavního ohniska dej tu družici, která je pro tebe důležitější. Astra 3 (azimut a elevace) se dělá podle tp. 11992 MHz Horizontal a Skew LNB podle 12565 MHz Horizontal. Pozice 28,2 + 28,5 chce trochu laborování pro nalezení kompromisu. |
![]() mirasat |