Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
16.07.2009, 21:38.37

Ferguson FK 6900CR

Dobrý den,je tento Ferguson dobrý?Ferguson FK 6900 CR EMU černý.Chtěl bych ho pro EMU,a pro Digi TV.Mám ještě na výběr tento(Opticum 7300 CI2CX PVR),který je lepší?Chci to též pro kartu Skylink.Předem děkuji za odpovědi.
uživatel
TomášZ
17.07.2009, 07:18.24

RE: Ferguson FK 6900CR

Na barvě nezáleží :)))
Alternativní soft pro zmíněného Ferdu lze použít. Ten nahraješ pomocí flashky.
uživatel
Xon
17.07.2009, 08:14.59

to:Xon

Ale jesli je lepší Ferguson nebo Opticum?
uživatel
TomášZ
17.07.2009, 09:25.41

RE: Ferguson FK 6900CR

Jeden má 1x uni čtečku, druhý ma 2x ctecku + CI... Cenový rozdíl není výrazný... osobně, nemít jiné možnosti, koupil bych Opticum ;)
uživatel
Xon
17.07.2009, 09:33.31

RE: Ferguson FK 6900CR

Osobne som za Fergusona. Je podstatne rýchlejší. Zistíš to pri každom zapnutí prijímača. Opticum nabieha strašne dlho.
uživatel
PaliK
17.07.2009, 09:38.34

RE: Ferguson FK 6900CR

Mám Fergusony rád, ale ty tři kila za plně funkční druhou čtečku, slot a hdmi výstup je opravdu málo.

Zvaž, jakým způsobem bude stb připojen, Ferda má sice komponentní výstup, ale na scartu pouze cvbs.
Jestli už máš tv s hdmi a nechceš ho k motoru, tak bych měl vyřešeno. Akorát pro verzi VFD jsem zatím nenašel soft, ve kterém lze přejmenovat fav.seznamy.
https://www.parabola.cz/clanky/3553/opticum-7300ci2cx-vybaveny-lowend/
uživatel
Tomik535