| 16.07.2009, 21:38.37 | |
Ferguson FK 6900CRDobrý den,je tento Ferguson dobrý?Ferguson FK 6900 CR EMU černý.Chtěl bych ho pro EMU,a pro Digi TV.Mám ještě na výběr tento(Opticum 7300 CI2CX PVR),který je lepší?Chci to též pro kartu Skylink.Předem děkuji za odpovědi. |
![]() TomášZ |
| 17.07.2009, 07:18.24 | |
RE: Ferguson FK 6900CRNa barvě nezáleží :)))Alternativní soft pro zmíněného Ferdu lze použít. Ten nahraješ pomocí flashky. |
![]() Xon |
| 17.07.2009, 08:14.59 | |
to:XonAle jesli je lepší Ferguson nebo Opticum? |
![]() TomášZ |
| 17.07.2009, 09:25.41 | |
RE: Ferguson FK 6900CRJeden má 1x uni čtečku, druhý ma 2x ctecku + CI... Cenový rozdíl není výrazný... osobně, nemít jiné možnosti, koupil bych Opticum ;) |
![]() Xon |
| 17.07.2009, 09:33.31 | |
RE: Ferguson FK 6900CROsobne som za Fergusona. Je podstatne rýchlejší. Zistíš to pri každom zapnutí prijímača. Opticum nabieha strašne dlho. |
![]() PaliK |
| 17.07.2009, 09:38.34 | |
RE: Ferguson FK 6900CRMám Fergusony rád, ale ty tři kila za plně funkční druhou čtečku, slot a hdmi výstup je opravdu málo.Zvaž, jakým způsobem bude stb připojen, Ferda má sice komponentní výstup, ale na scartu pouze cvbs. Jestli už máš tv s hdmi a nechceš ho k motoru, tak bych měl vyřešeno. Akorát pro verzi VFD jsem zatím nenašel soft, ve kterém lze přejmenovat fav.seznamy. https://www.parabola.cz/clanky/3553/opticum-7300ci2cx-vybaveny-lowend/ |
![]() Tomik535 |