| 16.07.2009, 23:28.30 | |
vantage-firmwareproč nejde-http://vantage.gmc.to/ |
![]() mlasak |
| 17.07.2009, 08:03.39 | |
RE: vantage-firmwareNejde ani mne.Čo som preložil z anglického jazyka, tak nie je zaplatený účet... |
![]() Milan C |
| 17.07.2009, 17:12.19 | |
RE: vantage-firmwareDocasna deaktivacia kvoli enormnemu zatazeniu servera |
![]() bmilan |