Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.07.2009, 08:30.39

pojde tato karta?

Mam modru skylynk 0 i976 a chcem DOKUPIT Skylink Standart 2 mesiace Multi bielu modry napis Skylink na prijem novy zo Slovenska pojde to na tuto kartu?
uživatel
ivan22
17.07.2009, 08:35.28

RE: pojde tato karta?

Sice bude v testu regionů, ale půjde.
uživatel
Oskarek1
17.07.2009, 09:08.24

RE: pojde tato karta?

Naco druhy Skylink? Kup radsej gital zaregistruj na seba zvol cesky region a cez tieto dve karty mas vsetko.
uživatel
PEPE8989
17.07.2009, 09:28.00

pojde tato karta?

Aku musim mat kartu Skylink na prijem tv nova zo slovenska prosim link na obrazok dek. karty Nasiel som 3 druhy biela, modra a z obrazkom.
uživatel
ivan22
17.07.2009, 09:38.42

RE: pojde tato karta?

Jedna strana vypadá takto http://www.digitalnesatelity.sk/img/p/179-240-large.jpg
druhá strana takto http://www.digi-sat.cz/odkazy/skylink/Skylink.jpg
uživatel
Oskarek1
17.07.2009, 09:55.48

RE: pojde tato karta?

Myslím že PEPE8989 má naprostou pravdu.
uživatel
BIDLO