Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.07.2009, 09:42.36

signal

prosím vás kam točit s parabolou od thoru 1 na thor 5 a dá se to chytit na 80cm parabolu dík za radu
uživatel
balaban
17.07.2009, 09:48.46

Re. signál

Pozri sa tu : https://www.parabola.cz/prehledy/televize-digital/01w/
uživatel
satmonter
17.07.2009, 09:49.19

RE: signal

nemusíš točiť nikam,si na pozíci... R^ :)
uživatel
mat
17.07.2009, 09:58.02

RE: signal

dík za odpověd ale asi sem se špatně vyjádřil chtěl bych se kouknout na to volné upc a nevím kam točit :( :( tak kdyby někdo poradil tak bych byl hooooodně vděčný
uživatel
balaban
17.07.2009, 10:04.08

RE: signal

Thor 5 a 6 zajistí kvalitní pokrytí pro UPC Direct...toto si prečítaj v člankoch.... R^ :)
uživatel
mat
17.07.2009, 10:04.16

RE: signal

Na volné UPC zapomeň šlo tak dva dny na zpět cca 2hod volně.
Jinak stále v kodu.
uživatel
alda
17.07.2009, 10:07.39

RE: signal

všem dik za radu
uživatel
balaban