| 17.07.2009, 09:42.36 | |
signalprosím vás kam točit s parabolou od thoru 1 na thor 5 a dá se to chytit na 80cm parabolu dík za radu |
![]() balaban |
| 17.07.2009, 09:48.46 | |
Re. signálPozri sa tu : https://www.parabola.cz/prehledy/televize-digital/01w/ |
![]() satmonter |
| 17.07.2009, 09:49.19 | |
RE: signalnemusíš točiť nikam,si na pozíci... R^ :) |
![]() mat |
| 17.07.2009, 09:58.02 | |
RE: signaldík za odpověd ale asi sem se špatně vyjádřil chtěl bych se kouknout na to volné upc a nevím kam točit :( :( tak kdyby někdo poradil tak bych byl hooooodně vděčný |
![]() balaban |
| 17.07.2009, 10:04.08 | |
RE: signalThor 5 a 6 zajistí kvalitní pokrytí pro UPC Direct...toto si prečítaj v člankoch.... R^ :) |
![]() mat |
| 17.07.2009, 10:04.16 | |
RE: signalNa volné UPC zapomeň šlo tak dva dny na zpět cca 2hod volně.Jinak stále v kodu. |
![]() alda |
| 17.07.2009, 10:07.39 | |
RE: signalvšem dik za radu |
![]() balaban |