Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.07.2009, 11:45.21

Dálkový ovl.z Liedlu.

Asi před měsícem,tady byl dotaz na tento ovladač,stojí 199 Kč.Já jsem odpověděl ať ho nekupuje.Ale shodou okolností nám u nás v hospodě dálkáč odešel na tv Thomson.Tak jsem to risknul a zakoupil.Po zadání kodu komunikoval jako originál.Hned jsem ho tam vyzkoušel na druhé Tv, přijímač Humax,na něj chytají Digi.Opět po zadání kodu,myslím že to bylo 017 opět komunikace jako u originálu ovladače.Bude to zřejmě jiný tip, než prodávali před pár lety.To je vše.
uživatel
Ji.sat
17.07.2009, 12:01.20

RE: Dálkový ovl.z Liedlu.

Prosím tě má to nějaký numero,odchází mi ovladač od staré tv./phil 72/Děkuji.
uživatel
spyko
17.07.2009, 12:07.56

RE: Dálkový ovl.z Liedlu.

Zítra dám vědět,jsem mimo domov.Taky si koupím pro sebe,ale jestli je ještě mají.Na zahradě mám starší Toshibu a ovladač už taky dodělává.
uživatel
Ji.sat
17.07.2009, 12:32.59

RE: Dálkový ovl.z Liedlu.

n°- ani nepotrebuješ,majú len ten jeden,ja som tam už kupil behom roka 2,samozrejme každe iné a spokojnosť,čo nevie-tak ma funkciu učenia... R^ :)
uživatel
mat
17.07.2009, 12:53.46

To: Ji.sat

Ahoj. Mohl bych se na tvoji zahradu někdy přijít podívat? Čím to hnojíš, že už ti tam vyrostla televize?
uživatel
colombo
17.07.2009, 12:58.58

RE: Dálkový ovl.z Liedlu.

To není hnojem,to auto mi ji tam odvezlo.A to tam ještě mám parabolu 120 a když to osolím přes bedny, tak tam ani ptáci nelítají. :laughing:
uživatel
Ji.sat
17.07.2009, 14:06.10

RE: Dálkový ovl.z Liedlu.

Ja som mal z Lidlu už dva typy dialkáčov a po krátkom čase začal mať každý z nich problémy. Väčšinou mrzli. Ten posledný čo predávajú som síce neskúšal a nechcem ho predčasne odsudzovať, no po predchádzajúcich skúsenostiach si ho určite nekúpim.
uživatel
silverosbd
17.07.2009, 21:30.53

RE: Dálkový ovl.z Liedlu.

na tv philips funguje do od ovp stoji cca 200-280kč.
uživatel
pit178
18.07.2009, 00:07.04

RE: Dálkový ovl.z Liedlu.

neviem,čo na DO môže zamrznúť,to je hádam v príjimáči" nie?,alebo jednoducho maš možno príjmač na ktorý "nestačí"....ešte nedorástol.... R^ :)
uživatel
mat
18.07.2009, 12:11.52

To: mat

Ostávali na ňom svietiť všetky podsvietené tlačítka a už vôbec nefungoval. Musel som vybrať a dať naspäť baterku a potom išiel ďalej. Stávalo sa mi to pri oboch typoch a to boli rôzne a kúpené v rôznych časových intervaloch (aj keď asi boli od jedného výrobcu). Neboj sa ešte rozoznám či mi zamrzol daný prístroj alebo ovládač.
uživatel
silverosbd
18.07.2009, 23:52.37

RE: Dálkový ovl.z Liedlu.

ja sa vôbec nebojím :))),skus napr. DO bez osvetlenia tlačítok,napíš potom...../na viac prístrojou/ R^ :)
uživatel
mat