Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.07.2009, 11:30.30

Markíza STV3 CSLink

Ahoj, jste někdo v obraze, jak je to teď s Markízou a STV3 na kartách CSLink?

Na starších kartách, který přeaktivovávám kvůli Primě Cool a Barrandovu, se rozeběhne kromě toho test_JOJ ještě i Markíza a STV3, ale na nově aktivovaných kartách nebo na kartách už s tím novějším tarifem (který dál nejde už nijak přeaktivovat) Markíza ani STV3 neběží (jsou tam ty řeči o geografickým nesmyslu) a funguje pouze ten test_JOJ.

Vzhledem k tomu, že u nás jsou lidi na Markízu navyknutí už z pozemního analogu, tak je to docela velkej bod pro SkyLink, kde to jede všechno bez rozdílu na všech jejich kartách...

Díky všem za postřehy, gespa(zavináč)centrum.cz
uživatel
gespa
17.07.2009, 13:00.32

RE: Markíza STV3 CSLink

Na starsich kartach to jde jen pres zmenu regionu SMSkou, ackoliv by to nemelo, tak zustanou byti aktivni i N,NC, CT4. Kolegove na slovensku to pry ale tak jednuduche nemaji, tam po zmene regionu na CR opravdu prestanou jit tyhle programy (Markiza,STV3). Takze tezko rict.
uživatel
J a
17.07.2009, 14:33.01

RE: Markíza STV3 CSLink

Nene, s regionem to nemá nic společného, všechny karty, o kterých mluvím, jsou registrovány pro ČR.

A i pokud přetarifovávám hodně starou kartu (např. ještě bez NC), tak i tam naběhne Markíza s STV3. Jen na těch nových kartách (které hned od první aktivace mají ten nejnovější tarif "Neomezené..."), tak tam to neběží a funguje tam je JOJka v testu. :((
uživatel
gespa
17.07.2009, 17:30.16

RE: Markíza STV3 CSLink

Ano, ja vim a proto jsem ti napsal postup, kzery funguje u vsech karet, prave i tech nove zaregistrovanych
uživatel
J a
17.07.2009, 18:05.57

RE: Markíza STV3 CSLink

Díky, o tomto postupu vím, ale nevyhovuje mi...
uživatel
gespa
17.07.2009, 18:44.01

rere :gespa

ale běží,i na novejch kartách CSlink...
uživatel
paprika007
17.07.2009, 21:33.12

RE: Markíza STV3 CSLink

mě také nevyhovuje,ale hlavní je že funguje R^
uživatel
pit178
18.07.2009, 19:02.09

RE: Markíza STV3 CSLink

Běží i na nových kartách.Několik dní,nevím přesně,zjistil jsem to dnes.Mám několik karet k dispozici registrovaných postupně tento rok a všude jdou.
uživatel
Harnadek
19.07.2009, 08:36.26

RE: Markíza STV3 CSLink

Nevyhovuje cvaknout 7kč? :-/
Co se dá dělat. Že by stížnost do Štrasburku R^
uživatel
Tomik535