| 17.07.2009, 11:30.30 | |
Markíza STV3 CSLinkAhoj, jste někdo v obraze, jak je to teď s Markízou a STV3 na kartách CSLink?Na starších kartách, který přeaktivovávám kvůli Primě Cool a Barrandovu, se rozeběhne kromě toho test_JOJ ještě i Markíza a STV3, ale na nově aktivovaných kartách nebo na kartách už s tím novějším tarifem (který dál nejde už nijak přeaktivovat) Markíza ani STV3 neběží (jsou tam ty řeči o geografickým nesmyslu) a funguje pouze ten test_JOJ. Vzhledem k tomu, že u nás jsou lidi na Markízu navyknutí už z pozemního analogu, tak je to docela velkej bod pro SkyLink, kde to jede všechno bez rozdílu na všech jejich kartách... Díky všem za postřehy, gespa(zavináč)centrum.cz |
![]() gespa |
| 17.07.2009, 13:00.32 | |
RE: Markíza STV3 CSLinkNa starsich kartach to jde jen pres zmenu regionu SMSkou, ackoliv by to nemelo, tak zustanou byti aktivni i N,NC, CT4. Kolegove na slovensku to pry ale tak jednuduche nemaji, tam po zmene regionu na CR opravdu prestanou jit tyhle programy (Markiza,STV3). Takze tezko rict. |
![]() J a |
| 17.07.2009, 14:33.01 | |
RE: Markíza STV3 CSLinkNene, s regionem to nemá nic společného, všechny karty, o kterých mluvím, jsou registrovány pro ČR.A i pokud přetarifovávám hodně starou kartu (např. ještě bez NC), tak i tam naběhne Markíza s STV3. Jen na těch nových kartách (které hned od první aktivace mají ten nejnovější tarif "Neomezené..."), tak tam to neběží a funguje tam je JOJka v testu. :(( |
![]() gespa |
| 17.07.2009, 17:30.16 | |
RE: Markíza STV3 CSLinkAno, ja vim a proto jsem ti napsal postup, kzery funguje u vsech karet, prave i tech nove zaregistrovanych |
![]() J a |
| 17.07.2009, 18:05.57 | |
RE: Markíza STV3 CSLinkDíky, o tomto postupu vím, ale nevyhovuje mi... |
![]() gespa |
| 17.07.2009, 18:44.01 | |
rere :gespaale běží,i na novejch kartách CSlink... |
![]() paprika007 |
| 17.07.2009, 21:33.12 | |
RE: Markíza STV3 CSLinkmě také nevyhovuje,ale hlavní je že funguje R^ |
![]() pit178 |
| 18.07.2009, 19:02.09 | |
RE: Markíza STV3 CSLinkBěží i na nových kartách.Několik dní,nevím přesně,zjistil jsem to dnes.Mám několik karet k dispozici registrovaných postupně tento rok a všude jdou. |
![]() Harnadek |
| 19.07.2009, 08:36.26 | |
RE: Markíza STV3 CSLinkNevyhovuje cvaknout 7kč? :-/Co se dá dělat. Že by stížnost do Štrasburku R^ |
![]() Tomik535 |