| 17.07.2009, 11:29.51 | |
Polsko má technický plán přechoduByla zveřejněna strategie přechodu na digitální vysílání v Polsku:http://satkurier.pl/news/48228/opublikowano-projekt-strategii-cyfryzacji.html Dokument mj. uvádí termíny zapínání digitálních a vypínání analogových vysílačů a předpokládá vznik bezplatné nebo levné veřejnoprávní satelitní platformy, která by kopírovala obsah 1. a 3. multiplexu. |
![]() tamzarian |