![]() |
|
další sekání HD a to HistoryHDto je již druhý HD který se seká...má to vůbec cenu pořizovat placené HD?? RvDiablo je stále oukejíček!:-)
|
cb21
Registrace: 6/2007 Příspěvků: 5 423 |
Stránka: 1 [ 2 ] INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 34 | |
![]() |
|
RE: další sekání HD a to HistoryHDano skrti, ale aspon u mna je to stale dobre pozeratelne a staci mi to...17 EUR za HD PLUS rozhodne davat nebudem, to si radsej zaplatim kompletnu ponuku UPC Direct aj s HD za 20 EUR. |
radolaco
Registrace: 2/2010 Příspěvků: 2 188 |
![]() |
|
RE: další sekání HD a to HistoryHDtohle je pekny! porovnani SD a HD verze filmu Celisti na programech Sky Movies Modern Greatshttp://comparescreenshots.slicx.com/comparison/71634 Vantage 7100S / EmmeEsse 160 offset / Multifeed 13+19+26+28E / Inverto Black Ultra Twin / Giga Twin Blue CAM/HD+ DEU / Sky Italia / UK Freesat Card/ Lets see what we can do and learn in this land of misery.
|
vortimond
Registrace: 2/2006 Příspěvků: 19 826 |
![]() |
|
RE: další sekání HD a to HistoryHDco su to za porovnania? ved tam mal by aspon jeden zaber ked uz teda by malo byt take strasne prekvapujuce z HD je krajsie ako SD :zombie: |
radolaco
Registrace: 2/2010 Příspěvků: 2 188 |
![]() |
|
cb21no priteli, a co tomu brani aby se zlepsila kvalita vysilanych programu? ... zeby pozice 23.5E byla tak preplnena, ze nelze rozsirit o dalsi TP? nechci jako nak prudit, ale podle vseho PR oddeleni ci uz CSlink-u nebo Skylink-u bude mit radostne obdobi, jelikoz po N2 OFF se zakaznici jenom hrnou, a v mem okoli znam snad 10 lidi co si poridili tydle karty ... druha vec samozrejme je, ze vsech 1 z 10 si hodla taky platit premiove balicky, tech 9 na to ... jak se rika slusne receno S.E.R.* ...takze dej nakej duvod co k tomu brani aby se zlepsila napriklad kvalita Spektrum, nebo CSFilm nebo AXN atd atd.. a co se tyce History, nekdy jednoduse technika zlobi, a nadavat proto a rikat WHY si platim HD mi prijde trochu mimo misu.. jo cloveka to na*ere, ale co vsechno se v zivote po*ere a? ... pokud nejde o zivot jde o h*vno at se dari, ahoj ;) ps: omlouvam se za ne prave slusnej slovnik... Vzdát se je horší než být poslední.
|
alfasex
Registrace: 8/2006 Příspěvků: 4 085 |
![]() |
|
radolacoa kdo by se s tim patlal, prosim te? stejne at nekdo napise tady na foru cokoliv, tak je vzdycky vsechno spatneVantage 7100S / EmmeEsse 160 offset / Multifeed 13+19+26+28E / Inverto Black Ultra Twin / Giga Twin Blue CAM/HD+ DEU / Sky Italia / UK Freesat Card/ Lets see what we can do and learn in this land of misery.
|
vortimond
Registrace: 2/2006 Příspěvků: 19 826 |
![]() |
|
RE: další sekání HD a to HistoryHD"existuji tri druhy lidi. jednak ti co vidi. potom jsou lide, kteri vidi veci jez jsou jim ukazany. a nakonec jsou lide, kteri nevidi vubec" (davinci)Vantage 7100S / EmmeEsse 160 offset / Multifeed 13+19+26+28E / Inverto Black Ultra Twin / Giga Twin Blue CAM/HD+ DEU / Sky Italia / UK Freesat Card/ Lets see what we can do and learn in this land of misery.
|
vortimond
Registrace: 2/2006 Příspěvků: 19 826 |
![]() |
|
RE:další sekání HD a to HistoryHDK tomu HBO HD,prý možná nekompatibilita přijímače na straně Skylinku,čeká se na nový přístroj... :OO2Tv,VU+ Zero,Hliník 85cm IBU Twin 19.2E+23.5E Panasonic TH 42PX80.
|
Saták1
Registrace: 7/2008 Příspěvků: 3 291 |
![]() |
|
RE: další sekání HD a to HistoryHDHistoryHD již OK... R^Diablo je stále oukejíček!:-)
|
cb21
Registrace: 6/2007 Příspěvků: 5 423 |
![]() |
|
cb21aj spektrum už jeto jak to má byťR^ 🇸🇰
|
Jupi
Registrace: 5/2007 Příspěvků: 17 338 |
Stránka: 1 [ 2 ] INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 34 | |
![]() |
|
![]() |