Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

Sat.prijimač,tv

som starši pan.chcel by som poradiť nejaky sat.prijimač do200eur a televizor do1000eur.Jedna sa mi len o kvalitny obraz.Použivať budem skylink.

baracka
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 104
Odpověď v diskusním vlákně
 

Tak

Treba Globo HD S1 stojí 175eur má 2+2 na karty a moduly,jednoduchá obsluha k tomu nejakú plazmu od 46palcov vyššie bud Panasonik alebo Samsung a zostane aj na externý disk.

puder
Registrace: 5/2008
Příspěvků: 316
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sat.prijimač,tv

TV plazmu Panasonic např. 42palců a přijímač s certifikací
Skylink-Irdeto např.
http://www.kramky.cz/digitalni-televize/hd-prijimac-dizipia-ds4h-35irs-irdeto-access

Octagon SF 8008 V3 Supreme , Skylink Premium, Oneplay Maximum, Eurosport player - MAX, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus.

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 767
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sat.prijimač,tv

konecne niekto s normalnym rozpoctom a komu ide o kvalitu....

Plasmu asi Panasonic a 1000 EUR Vam bude v pohode stacit.

Prijmac Vantage alebo Technisat - tu mozno bude treba cosi viac ako 200 Eur,ale pri rozumnom vybere TV,zase neminiete celych 1000 a zostane Vam z TV.
Napr.Panasonic TX-P46S20E je uplne v pohode a stoji cca 750:

...ak teda nechcete silou mocou NEOPDP

Dreambox 800HD Se,Vantage 7100, Technisat DIGIT HD8SX, Samsung PS50C680G5WXXH + Samsung UE32C6000

gorefan
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 1 232
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sat.prijimač,tv

Je docela sranda, že bratia slováci platí Eurem. jak rychle jste se naučili počítat s touto měnou. Akorát nevím, zda jste vstupem do eurozony Českou republiku předběhli nebo jste za ní pozadu. To ukáže čas, osobně jsem moc rád, že zde máme naší zlatou korunu :8) R^

Full - CS Link, Skylink, UPC Direct, TNK HD

Dejf
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 1 513
Odpověď v diskusním vlákně
 

Dejf

Zdanie klame...pocitat sme sa s eurom naucili, ale len tak, ze si stale v podvedomi nasobime euro x 30 :)
A prechodom na euro sme zarobili praktocky takmer hned...konverzny kurz pri prechode na EURO bol 30,126 Sk za 1 EURO a par tyzdnov nato EURO vyrazne stuplo a platili by sme zan niekde medzi 35-40 Sk...u vas stalo EURO vtedy 27-28 Kc...preto sa oplatilo prakticky hocico nakupovat u vas, hlavne take auta :) teraz uz je to cca vyrovnane...a co ukaze buducnost, uvidime..

radolaco
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 2 188
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra