Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
03.09.2007, 20:33.50

CT NOVE LOGO:TO NENI UPLNY KONEC

stacil jsem si vsimnout ze se vcera pri te trapne kriminalce od 20 00h (jeste ze jsou domluveni a skonci to nejak podezrele abych stihnul na sesterske stanici NOVA lost) ze se to logo obraci na 1.. a ct vcelku dobry napad kdybychom to nemuseli platit otaceni loga je velice rusive zvlaste u sledovani placene tv (ct) jestli to mame platit tak at to neni prehlidka vseho co jde za hodinu pomoci pocitace udelat..vime ze to jde ale tocici se logo je fakt rusive
uživatel
skohy
03.09.2007, 20:42.15

RE: CT NOVE LOGO:TO NENI UPLNY KONEC

Mě nejvíc našvtval nápis ŽIVĚ při nedělním fotbalu na "4". To bylo tak rušivé a cokoliv dalšího pod logem, které je umístěno příliš daleko od rohu je ještě horší. Logo často téměř neviditelné a do toho obrovský nápis ŽIVĚ, který není vůbec průhledný a ještě má rušivou barvu. To se opravdu moc nepovedlo.
uživatel
SatFanCZ
03.09.2007, 20:45.39

RE: CT NOVE LOGO:TO NENI UPLNY KONEC

to mi vadi taky nastesi mam funkci u tv " titulek" a tim se toho trochu zbavim jinak to nebyl stastny krok
uživatel
skohy