| 03.09.2007, 20:33.50 | |
CT NOVE LOGO:TO NENI UPLNY KONECstacil jsem si vsimnout ze se vcera pri te trapne kriminalce od 20 00h (jeste ze jsou domluveni a skonci to nejak podezrele abych stihnul na sesterske stanici NOVA lost) ze se to logo obraci na 1.. a ct vcelku dobry napad kdybychom to nemuseli platit otaceni loga je velice rusive zvlaste u sledovani placene tv (ct) jestli to mame platit tak at to neni prehlidka vseho co jde za hodinu pomoci pocitace udelat..vime ze to jde ale tocici se logo je fakt rusive |
![]() skohy |
| 03.09.2007, 20:42.15 | |
RE: CT NOVE LOGO:TO NENI UPLNY KONECMě nejvíc našvtval nápis ŽIVĚ při nedělním fotbalu na "4". To bylo tak rušivé a cokoliv dalšího pod logem, které je umístěno příliš daleko od rohu je ještě horší. Logo často téměř neviditelné a do toho obrovský nápis ŽIVĚ, který není vůbec průhledný a ještě má rušivou barvu. To se opravdu moc nepovedlo. |
![]() SatFanCZ |
| 03.09.2007, 20:45.39 | |
RE: CT NOVE LOGO:TO NENI UPLNY KONECto mi vadi taky nastesi mam funkci u tv " titulek" a tim se toho trochu zbavim jinak to nebyl stastny krok |
![]() skohy |