Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
03.09.2007, 20:38.23

dreambox a kabeldeutschland

zdravim,
prosim vas , je mozne naladit a prijimat s dreamboxem Kabeldeutschland ( astra 23,5 ) nebo je to mozne jenom s HDTV pristrojem``? ( FEC 9/10).
diky za pomoc
uživatel
dyx
03.09.2007, 20:51.57

RE: dreambox a kabeldeutschland

jen s HDTV pristrojem (zadny dream to neumi)
uživatel
clyde