| 05.09.2007, 16:51.43 | |
Kyng 1.15!Neviete v com sa lisi od 1.14? |
![]() volodkin |
| 05.09.2007, 17:45.40 | |
RE: Kyng 1.15!s väčšou pravdepodobnosťou(62,5%)dokáže AU na D+ ako verzia 1.14 |
![]() lubomir63 |
| 05.09.2007, 18:43.40 | |
re:D+,Cabo AU |
![]() ucholator |
| 05.09.2007, 18:54.12 | |
re:Zabudol som TPS AU. |
![]() ucholator |
| 05.09.2007, 19:45.09 | |
ucholatorvectru 5.03 som stale nezohnal. Tak vieš mi ju prosím ťa poslať alebo si si len robil srandu, že existuje. Stačí ked odpovieš tonicek2002@yahoo.com |
![]() tonicek |