Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
05.09.2007, 16:51.43

Kyng 1.15!

Neviete v com sa lisi od 1.14?
uživatel
volodkin
05.09.2007, 17:45.40

RE: Kyng 1.15!

s väčšou pravdepodobnosťou(62,5%)dokáže AU na D+ ako verzia 1.14
uživatel
lubomir63
05.09.2007, 18:43.40

re:

D+,Cabo AU
uživatel
ucholator
05.09.2007, 18:54.12

re:

Zabudol som TPS AU.
uživatel
ucholator
05.09.2007, 19:45.09

ucholator

vectru 5.03 som stale nezohnal. Tak vieš mi ju prosím ťa poslať alebo si si len robil srandu, že existuje. Stačí ked odpovieš tonicek2002@yahoo.com
uživatel
tonicek