| 05.09.2007, 17:21.47 | |
mascom parabolaAhoj,prosím o radu. Mám parabolu Mascom ofset (je správně ofset nebo offset? na internetu se pohybují dva tvary) 85 cm. Lze ji vyměnit za Mascom okolo 100 cm tak, že by zůstal plastový držák? Vyměnila by se jen parabola bez ostatních součástí (jen ten plech). Akorát ještě trubka na konvertor. Vychází to nebo má větší parabola větší držák tím pádem větší rozteč děr a jinak díru na držák na LNB? Kdyby to šlo takhle, nebylo by potřeba nastavovat znovu parabolu. Díky za rady. |
![]() aaaTonda |
| 05.09.2007, 17:52.32 | |
mascom parabolaMusíš samozřejmě koupit celou novou má jinou ohniskovou vzdálenost. |
![]() MON |
| 05.09.2007, 18:40.23 | |
RE: mascom parabolaTo samozřejmě. To mně je jasné. Abych měl správnou délku trubky LNB. Ale jak píšu to jde nebo ne? vychází rozměry nebo nee? |
![]() aaaTonda |
| 05.09.2007, 23:02.32 | |
RE: mascom parabolaani 2 kluče 13-17 a 14-17 nie su rovnake!tak ani paraboly sa ti neprekryju.... Rv |
![]() mat |
| 06.09.2007, 12:31.39 | |
RE: mascom parabolaDíky. |
![]() aaaTonda |