Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
05.09.2007, 17:21.47

mascom parabola

Ahoj,
prosím o radu.
Mám parabolu Mascom ofset (je správně ofset nebo offset? na internetu se pohybují dva tvary) 85 cm.
Lze ji vyměnit za Mascom okolo 100 cm tak, že by zůstal plastový držák? Vyměnila by se jen parabola bez ostatních součástí (jen ten plech). Akorát ještě trubka na konvertor.
Vychází to nebo má větší parabola větší držák tím pádem větší rozteč děr a jinak díru na držák na LNB?
Kdyby to šlo takhle, nebylo by potřeba nastavovat znovu parabolu. Díky za rady.
uživatel
aaaTonda
05.09.2007, 17:52.32

mascom parabola

Musíš samozřejmě koupit celou novou má jinou ohniskovou vzdálenost.
uživatel
MON
05.09.2007, 18:40.23

RE: mascom parabola

To samozřejmě. To mně je jasné. Abych měl správnou délku trubky LNB. Ale jak píšu to jde nebo ne? vychází rozměry nebo nee?
uživatel
aaaTonda
05.09.2007, 23:02.32

RE: mascom parabola

ani 2 kluče 13-17 a 14-17 nie su rovnake!tak ani paraboly sa ti neprekryju.... Rv
uživatel
mat
06.09.2007, 12:31.39

RE: mascom parabola

Díky.
uživatel
aaaTonda