Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
05.09.2007, 17:38.23

Frekvencia na Blue movie - Premiere

Vie mi niekto poradiť, ako naladiť na sat. kanál Blue movie Gay - na Premiere DE. Ak zadám fr. 12070 načíta mi len blue movie 1 a 2.
uživatel
jeff66
05.09.2007, 17:42.02

Blue movie - Premiere

Vymaž cele premiere, podotýkam večer cca.21:00 a daj nanovo skenovať astru 19,2 ;)
uživatel
kubko
05.09.2007, 17:47.53

RE: Frekvencia na Blue movie - Premiere

a naco ti je ci si buzerant ;P
uživatel
Shumi21
05.09.2007, 17:54.29

schumi21

je to porno a pre 4% je tam GAY.... :8)
uživatel
dm666
05.09.2007, 17:55.51

patřím mezi zastánce porníčka ....

ale tenhle kanál je bleee.....
uživatel
kacenkin
05.09.2007, 17:56.53

RE: Frekvencia na Blue movie - Premiere

Shumi21 - myslím , že tebe to je jedno či som buzerant, alebo nie. Potrebujem to naladiť možno s iných dôvodov a nedarí sa mi to.
uživatel
jeff66
05.09.2007, 18:07.00

RE: Frekvencia na Blue movie - Premiere

Tomu říkám technická diskuze... :-)
uživatel
Louskacek
05.09.2007, 18:08.00

Blue movie

Skus pohladat tu, neviem presne ktore to je, ale najskorej by som to riešil vymazaním celeho paketu premiere a beta digital a dal to skenovať nanovo, https://www.parabola.cz/prehledy/televize-digital/19e2/ :))
uživatel
kubko
05.09.2007, 18:14.24

gay

ked som naladil ten kanal, tak som ho hned vymazal, lebo som sa skoro hodil sablu... Rv
uživatel
Marian21
05.09.2007, 18:20.18

Marian21

Marian21 tak to si urobil dobre !!!! ;P
uživatel
Shumi21
05.09.2007, 18:30.32

@Shumi21

tiez by na Taquille nemuseli niekedy vasielat ten travesti sex- to ja tak isto k bliti..
uživatel
Marian21
05.09.2007, 19:28.47

plne respektujem

vsetky prava a slobody roznych mensin,len nech mi prosim nikto nehovori,ze je to normalne a prirodzene..........

..inak sablu hodim s Vami.... ;P ;P ;P ;P ;P
uživatel
gorefan
05.09.2007, 20:44.21

RE: Frekvencia na Blue movie - Premiere

pro normální je to nenormální a pro nenormální je to normální, už chápeš?
uživatel
pierrepetr
05.09.2007, 21:45.38

RE: Frekvencia na Blue movie - Premiere

neviem ako ten gay ale blu a blue extreme maju mizerne rozlisenie ci datovy tok, je to takmer nepozeratelne, rozhodne neporovnatelne s ostatnymi kanalmi prem.
co si myslia ze to pozeraju len ludia so starymi telkami??
uživatel
ref
06.09.2007, 08:20.16

RE: Frekvencia na Blue movie - Premiere

Naladit je můžeš jednotlivě, pokud máš přístroj, který umí - zadáním :

CH PCRPID V PID A PID
665 2047 2047 2048
666 2303 2303 2304
671 2815 2815 2816
778 1535 1535 1536
780 3327 3327 3328
uživatel
Nick
06.09.2007, 11:07.14

RE: Frekvencia na Blue movie - Premiere

Na jiných fórech se mi líbí =částečná cenzura= reakce těchto živatelů: Shumi21; Kacenkin; Marian21; Gorefan; Pierrepetr by vůbec neprošly. A nemusíte to rovnat na totalitní cenzuru, ale ony fóra fungují suprově, lidi si radí a je jim jedno zda jde o program pro gaye nebo ne, jde o technickou stránku.
Ono něco na cenzuře diskriminace rasy, sex.orientace bude ne? Zejména u SK přátel se nedivím, viděl jsem zajímavý dokument na ČT1 (2) s poslanci na Slovensku a ani trochu se nelišil od zdejších příspěvků výše uváděných uživatelů. Tak trochu jsem měl pocit, že jsem se vrátil min. o 15let zpět. Ale je to věc názoru, času. Takže pro jeff66 hodně štěstí a více tolerance pro zde netolerantní and#61514; A abych nebyl moralista, tak trochu té technické stránky: 12070 H; 27500; FEC 3/4; SID 671; VPID 2815; APID 2816. Např. u mého přijímače kanály řady Blue Movie, Filmové kanály i sportovní měly automaticky v názu SID.
uživatel
Skye17
06.09.2007, 12:45.34

@Skye17

no neviem co si robil ty ked si videl ten program :)))
Ale nic v zlom...
uživatel
Marian21
06.09.2007, 12:57.33

Skye17

pleteš si pojmy s dojmy.... dělám s kolegou, který je homosexuál, denně se spolu vídáme, bavíme se, nic proti němu nemám... ale snad mám právo vyjádřit svůj názor, že když vidím jejich praktiky, není mi z toho dobře.. to je vše...
uživatel
kacenkin
06.09.2007, 13:35.36

RE: Frekvencia na Blue movie - Premiere

pro Mariana: nerozumím tvé otázce, co jsem dělal já? seděl na gauči a neskutečně se divil názorům lidí, kteří hájí stát
pro kacenkina: toto fórum orpavdu není od hodnocení praktik, to je mi líto, vlastně to je dobře
konec konců, nikdo tě nenutí sledovat tento kanál, je to jen na tobě a pak ho není nutné kritizovat, tvá tolerance je fajn, ale ještě jí kus chybí, nehodnotím lidi podle praktik v ložnici :-)
uživatel
Skye17
06.09.2007, 15:07.51

ono to je...

tak s tou toleranciou:
Ja to tým homosexuálnym súdruhom neberiem,nech si robia čo chcú.
Ale keď napíšem,že mi to príde neprirodzené,tak sa na mňa vrhnete,len preto,lebo som napísal môj názor.
Tak nehovorte o tolerancii........

Inak a aká práva majú nekrofilný súdruhovia?

Keď ich bude 5%,tak budú mať vlastnú TV? :8) :8)
uživatel
gorefan
06.09.2007, 17:07.42

RE: Frekvencia na Blue movie - Premiere

promiň to patří opravdu jinám
uživatel
Skye17