| 05.09.2007, 17:38.23 | |
Frekvencia na Blue movie - PremiereVie mi niekto poradiť, ako naladiť na sat. kanál Blue movie Gay - na Premiere DE. Ak zadám fr. 12070 načíta mi len blue movie 1 a 2. |
![]() jeff66 |
| 05.09.2007, 17:42.02 | |
Blue movie - PremiereVymaž cele premiere, podotýkam večer cca.21:00 a daj nanovo skenovať astru 19,2 ;) |
![]() kubko |
| 05.09.2007, 17:47.53 | |
RE: Frekvencia na Blue movie - Premierea naco ti je ci si buzerant ;P |
![]() Shumi21 |
| 05.09.2007, 17:54.29 | |
schumi21je to porno a pre 4% je tam GAY.... :8) |
![]() dm666 |
| 05.09.2007, 17:55.51 | |
patřím mezi zastánce porníčka ....ale tenhle kanál je bleee..... |
![]() kacenkin |
| 05.09.2007, 17:56.53 | |
RE: Frekvencia na Blue movie - PremiereShumi21 - myslím , že tebe to je jedno či som buzerant, alebo nie. Potrebujem to naladiť možno s iných dôvodov a nedarí sa mi to. |
![]() jeff66 |
| 05.09.2007, 18:07.00 | |
RE: Frekvencia na Blue movie - PremiereTomu říkám technická diskuze... :-) |
![]() Louskacek |
| 05.09.2007, 18:08.00 | |
Blue movieSkus pohladat tu, neviem presne ktore to je, ale najskorej by som to riešil vymazaním celeho paketu premiere a beta digital a dal to skenovať nanovo, https://www.parabola.cz/prehledy/televize-digital/19e2/ :)) |
![]() kubko |
| 05.09.2007, 18:14.24 | |
gayked som naladil ten kanal, tak som ho hned vymazal, lebo som sa skoro hodil sablu... Rv |
![]() Marian21 |
| 05.09.2007, 18:20.18 | |
Marian21Marian21 tak to si urobil dobre !!!! ;P |
![]() Shumi21 |
| 05.09.2007, 18:30.32 | |
@Shumi21tiez by na Taquille nemuseli niekedy vasielat ten travesti sex- to ja tak isto k bliti.. |
![]() Marian21 |
| 05.09.2007, 19:28.47 | |
plne respektujemvsetky prava a slobody roznych mensin,len nech mi prosim nikto nehovori,ze je to normalne a prirodzene............inak sablu hodim s Vami.... ;P ;P ;P ;P ;P |
![]() gorefan |
| 05.09.2007, 20:44.21 | |
RE: Frekvencia na Blue movie - Premierepro normální je to nenormální a pro nenormální je to normální, už chápeš? |
![]() pierrepetr |
| 05.09.2007, 21:45.38 | |
RE: Frekvencia na Blue movie - Premiereneviem ako ten gay ale blu a blue extreme maju mizerne rozlisenie ci datovy tok, je to takmer nepozeratelne, rozhodne neporovnatelne s ostatnymi kanalmi prem.co si myslia ze to pozeraju len ludia so starymi telkami?? |
![]() ref |
| 06.09.2007, 08:20.16 | |
RE: Frekvencia na Blue movie - PremiereNaladit je můžeš jednotlivě, pokud máš přístroj, který umí - zadáním :CH PCRPID V PID A PID 665 2047 2047 2048 666 2303 2303 2304 671 2815 2815 2816 778 1535 1535 1536 780 3327 3327 3328 |
![]() Nick |
| 06.09.2007, 11:07.14 | |
RE: Frekvencia na Blue movie - PremiereNa jiných fórech se mi líbí =částečná cenzura= reakce těchto živatelů: Shumi21; Kacenkin; Marian21; Gorefan; Pierrepetr by vůbec neprošly. A nemusíte to rovnat na totalitní cenzuru, ale ony fóra fungují suprově, lidi si radí a je jim jedno zda jde o program pro gaye nebo ne, jde o technickou stránku.Ono něco na cenzuře diskriminace rasy, sex.orientace bude ne? Zejména u SK přátel se nedivím, viděl jsem zajímavý dokument na ČT1 (2) s poslanci na Slovensku a ani trochu se nelišil od zdejších příspěvků výše uváděných uživatelů. Tak trochu jsem měl pocit, že jsem se vrátil min. o 15let zpět. Ale je to věc názoru, času. Takže pro jeff66 hodně štěstí a více tolerance pro zde netolerantní and#61514; A abych nebyl moralista, tak trochu té technické stránky: 12070 H; 27500; FEC 3/4; SID 671; VPID 2815; APID 2816. Např. u mého přijímače kanály řady Blue Movie, Filmové kanály i sportovní měly automaticky v názu SID. |
![]() Skye17 |
| 06.09.2007, 12:45.34 | |
@Skye17no neviem co si robil ty ked si videl ten program :)))Ale nic v zlom... |
![]() Marian21 |
| 06.09.2007, 12:57.33 | |
Skye17pleteš si pojmy s dojmy.... dělám s kolegou, který je homosexuál, denně se spolu vídáme, bavíme se, nic proti němu nemám... ale snad mám právo vyjádřit svůj názor, že když vidím jejich praktiky, není mi z toho dobře.. to je vše... |
![]() kacenkin |
| 06.09.2007, 13:35.36 | |
RE: Frekvencia na Blue movie - Premierepro Mariana: nerozumím tvé otázce, co jsem dělal já? seděl na gauči a neskutečně se divil názorům lidí, kteří hájí státpro kacenkina: toto fórum orpavdu není od hodnocení praktik, to je mi líto, vlastně to je dobře konec konců, nikdo tě nenutí sledovat tento kanál, je to jen na tobě a pak ho není nutné kritizovat, tvá tolerance je fajn, ale ještě jí kus chybí, nehodnotím lidi podle praktik v ložnici :-) |
![]() Skye17 |
| 06.09.2007, 15:07.51 | |
ono to je...tak s tou toleranciou:Ja to tým homosexuálnym súdruhom neberiem,nech si robia čo chcú. Ale keď napíšem,že mi to príde neprirodzené,tak sa na mňa vrhnete,len preto,lebo som napísal môj názor. Tak nehovorte o tolerancii........ Inak a aká práva majú nekrofilný súdruhovia? Keď ich bude 5%,tak budú mať vlastnú TV? :8) :8) |
![]() gorefan |
| 06.09.2007, 17:07.42 | |
RE: Frekvencia na Blue movie - Premierepromiň to patří opravdu jinám |
![]() Skye17 |