| 05.09.2007, 18:24.19 | |
Premiere a FergusonProsim jde nekomu Bundesliga na AF 6318 cr,s softem Premiere AU,PW Fix, Premiere Word fix XtremPower.auc.Diky za odpověd |
![]() vladek |
| 05.09.2007, 18:50.40 | |
Premiere a Fergusonmi né |
![]() petr22 |
| 05.09.2007, 20:37.03 | |
RE: Premiere a Fergusonpod DVB xtreme ani mne, ale v alibabe ide.Alebo druha moznost vyuzit sharing na satelite a na PC SBCL, nahrat novy softcam.key a je po probleme. Do SBCL daj v plugin, S2EMU, alebo co len chces z EMU, ci ineho softu, co je napr aj pre SS2... Skoda len, ze to auto update s fergusonom nejde cez PC :( Takze neostava nic ine ako stale prepisovat kluce na DIGI... Ale pokrok je, aze ako zacal skolsky rok, DIGI uz nemeni kluce az tak caso :) Inak neviete niekto o softe pre ferguson, kde by slo TPS, Premiere, DIGI, D+ a sharing vsetko spolu? Od kedy umrel Pitt Bull, nejako vyvoj DVB xtreme zaspal... :( |
![]() palces |
| 05.09.2007, 23:17.50 | |
Premiere a FergusonZkusil jsem Alibabu x-300,neide D+,ani Premiere.Allibaba x-350 je totež co x-300,a x-650 nebere,nerestrtoval přijmač,zustale osmičky-8888-.Tudy cesta nevede. |
![]() vladek |