Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
05.09.2007, 18:24.19

Premiere a Ferguson

Prosim jde nekomu Bundesliga na AF 6318 cr,s softem Premiere AU,PW Fix, Premiere Word fix XtremPower.auc.Diky za odpověd
uživatel
vladek
05.09.2007, 18:50.40

Premiere a Ferguson

mi né
uživatel
petr22
05.09.2007, 20:37.03

RE: Premiere a Ferguson

pod DVB xtreme ani mne, ale v alibabe ide.
Alebo druha moznost vyuzit sharing na satelite a na PC SBCL, nahrat novy softcam.key a je po probleme.
Do SBCL daj v plugin, S2EMU, alebo co len chces z EMU, ci ineho softu, co je napr aj pre SS2...

Skoda len, ze to auto update s fergusonom nejde cez PC :(
Takze neostava nic ine ako stale prepisovat kluce na DIGI...

Ale pokrok je, aze ako zacal skolsky rok, DIGI uz nemeni kluce az tak caso :)

Inak neviete niekto o softe pre ferguson, kde by slo TPS, Premiere, DIGI, D+ a sharing vsetko spolu?

Od kedy umrel Pitt Bull, nejako vyvoj DVB xtreme zaspal... :(
uživatel
palces
05.09.2007, 23:17.50

Premiere a Ferguson

Zkusil jsem Alibabu x-300,neide D+,ani Premiere.Allibaba x-350 je totež co x-300,a x-650 nebere,nerestrtoval přijmač,zustale osmičky-8888-.Tudy cesta nevede.
uživatel
vladek