Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
05.09.2007, 19:33.00

NASN a humax CRCI 5500

Ahojte mozte mi poradit ci mi pojde tento program
na dragone v 3.59 v pakete premiere star lebo premiere mi ide ale tento paket neviem naladit mozte mi napisat frekvenciu NASN.... Vsetkym dakujem
uživatel
sportfan
05.09.2007, 19:36.52

RE: NASN a humax CRCI 5500

NASN Europe 70 12,663/H anglicky 22000 5/6 R^
uživatel
kembus
05.09.2007, 19:43.28

RE: NASN a humax CRCI 5500

mozes mi napisat funkcne keys lebo mi to nejde ale mam tie iste keys ako na premiere a to mi ide cudne co....
uživatel
sportfan
05.09.2007, 19:59.20

RE: NASN a humax CRCI 5500

ide mi to vdaka...
uživatel
sportfan