| 05.09.2007, 19:35.48 | |
Instalace 60 cm mul.........zaversecteno podtrzenoparabola 60 cm cca 30m kabelu Ferguson 6318 CR RC7 Intelsat 1W 12643MHz 27500Ks/s V Síla 38% Kvalita 50% Hotbird 13E 11766MHz 27500Ks/s V Síla32% Kvalita 10-20% Vybral jsem nejslabsi transpondery,obraz nekostickuje prozatim a je "koukatelny" vyckam az co provede ta bourka co ma prijit. konvertory stred :1W univerzal,šum 0.2dB Edision SL5 right :13E univerzal, šum 0.6dB K veci tak ta astra se mi tam opravdu nepodarila dostat,jedina moznost by mozna teda byla kdyby silhala na obe druzice..ale to..mozna priste k dispozici pouze Sat finder SF70 Schwaiger + spoustu vyslapanych schodu na strechu tak toto je vysledek.tak se taky podelte o vysledky. zdarec bob |
![]() bob85 |
| 05.09.2007, 19:46.09 | |
Pro bob 85gratuluji,musím říci,že na parabolu 60 jsem si myslel že to nestihneš, |
![]() hery |
| 05.09.2007, 19:52.15 | |
RE: Instalace 60 cm mul.........zaverPřipojuji se ke gratulaci. R^ |
![]() Louskacek |
| 05.09.2007, 19:52.50 | |
ked pridudazde a snehy,...co potom? |
![]() gorefan |
| 05.09.2007, 20:05.07 | |
ked priduŠlo pouze o zkoušku jestli si to pochopil????,pak tam dá aspoň 80 parabolu a bude vystaráno!!! |
![]() hery |
| 05.09.2007, 20:12.55 | |
RE: Instalace 60 cm mul.........zaverPořád se díváme na parabolu 60 cm stejně, ale ono s LNB s šumovým číslem 0,2 je to o něčem jiném než když špičkou bylo něco kolem 0,8 - 1. |
![]() monterjirk |
| 05.09.2007, 20:32.34 | |
RE: Instalace 60 cm mul.........zavermáš výdrž,je jasné že sat.technika ťa baví |
![]() ddd |
| 05.09.2007, 20:42.11 | |
herynepochopil ....a omluvam sa.Som myslel,ze to je trvale riesenie.... |
![]() gorefan |
| 06.09.2007, 09:32.56 | |
to Louskacektaky se pripojuju ke gratulaci. jen by me zajimalo, co mas za tu 60tku? ja mam upc a na te mam signal i kvalitu cca 75%.Lousk: jak se Ti podarilo naladit 1W jak si zminoval min.tyden? |
![]() MLOK |
| 06.09.2007, 12:12.25 | |
To MLOKDíky za zeptání. Trošinku jsem tomu pomohl hraním s pozicí LNB, takže výpadky (částečné rozsypání na kostičky) jsou teď zcela ojedinělé, asi tak 5x denně. Ovšem v tomhle dešti se prý zase objevují častěji, tak to není žádný zázrak. Ale asi to bude tím, že jsem ze Zlína, a tak je tu zase o kapku slabší signál než v Čechách, tak možná to bude toho 0,25 dB, který mi chybí... |
![]() Louskacek |
| 06.09.2007, 14:34.51 | |
to mlokparabola neni od upc,klasicka 60 s plastovim drzakem konertoru R^ |
![]() bob85 |