Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
05.09.2007, 19:35.48

Instalace 60 cm mul.........zaver

secteno podtrzeno
parabola 60 cm cca 30m kabelu Ferguson 6318 CR RC7
Intelsat 1W 12643MHz 27500Ks/s V Síla 38% Kvalita 50%
Hotbird 13E 11766MHz 27500Ks/s V Síla32% Kvalita 10-20%
Vybral jsem nejslabsi transpondery,obraz nekostickuje prozatim a je "koukatelny" vyckam az co provede ta bourka co ma prijit.
konvertory stred :1W univerzal,šum 0.2dB Edision SL5
right :13E univerzal, šum 0.6dB
K veci tak ta astra se mi tam opravdu nepodarila dostat,jedina moznost by mozna teda byla kdyby silhala na obe druzice..ale to..mozna priste
k dispozici pouze Sat finder SF70 Schwaiger + spoustu vyslapanych schodu na strechu
tak toto je vysledek.tak se taky podelte o vysledky.
zdarec bob
uživatel
bob85
05.09.2007, 19:46.09

Pro bob 85

gratuluji,musím říci,že na parabolu 60 jsem si myslel že to nestihneš,
uživatel
hery
05.09.2007, 19:52.15

RE: Instalace 60 cm mul.........zaver

Připojuji se ke gratulaci. R^
uživatel
Louskacek
05.09.2007, 19:52.50

ked pridu

dazde a snehy,...co potom?
uživatel
gorefan
05.09.2007, 20:05.07

ked pridu

Šlo pouze o zkoušku jestli si to pochopil????,pak tam dá aspoň 80 parabolu a bude vystaráno!!!
uživatel
hery
05.09.2007, 20:12.55

RE: Instalace 60 cm mul.........zaver

Pořád se díváme na parabolu 60 cm stejně, ale ono s LNB s šumovým číslem 0,2 je to o něčem jiném než když špičkou bylo něco kolem 0,8 - 1.
uživatel
monterjirk
05.09.2007, 20:32.34

RE: Instalace 60 cm mul.........zaver

máš výdrž,je jasné že sat.technika ťa baví
uživatel
ddd
05.09.2007, 20:42.11

hery

nepochopil ....a omluvam sa.Som myslel,ze to je trvale riesenie....
uživatel
gorefan
06.09.2007, 09:32.56

to Louskacek

taky se pripojuju ke gratulaci. jen by me zajimalo, co mas za tu 60tku? ja mam upc a na te mam signal i kvalitu cca 75%.

Lousk: jak se Ti podarilo naladit 1W jak si zminoval min.tyden?
uživatel
MLOK
06.09.2007, 12:12.25

To MLOK

Díky za zeptání. Trošinku jsem tomu pomohl hraním s pozicí LNB, takže výpadky (částečné rozsypání na kostičky) jsou teď zcela ojedinělé, asi tak 5x denně. Ovšem v tomhle dešti se prý zase objevují častěji, tak to není žádný zázrak. Ale asi to bude tím, že jsem ze Zlína, a tak je tu zase o kapku slabší signál než v Čechách, tak možná to bude toho 0,25 dB, který mi chybí...
uživatel
Louskacek
06.09.2007, 14:34.51

to mlok

parabola neni od upc,klasicka 60 s plastovim drzakem konertoru R^
uživatel
bob85