| 05.09.2007, 19:57.24 | |
T-Rex 4.6 a Bundesliga kanalMam T-Rex 4.6 s naplnou Predator EMPB 359 Pre-iere chodi dobre ,okrem Bundesliga kanalu unknov 223 .Ten kanal chodil tak isto spolahlivo pri naplny Predasaurus 2.17 Tuto napln som kvoli Di-i zamenil za Predatora EMPG 359 abol koniec.Nahral som zase Predasaura 2.17 ,ale akosi sa nedari.Pre-iere chodi ,ale bez Bundesliga kanalu 223 . Prosil by som o pomoc. Vopred dakujem. |
![]() sportas |