| 05.09.2007, 20:28.59 | |
Kodování programůJsem v kodování progamů laik. Vlastním příjímač HUMAX-PR HD - 1000.Dále programátor CAS 3+ modul Diablo Cam , T-Rex a kartu Daitona. Jedná se mi o programování paketu Pre****e včetně HDTV.Prosím kdo mi pomůže? Předem mockrát děkuji. |
![]() Heli |