| 29.09.2007, 23:13.35 | |
chlapi dejte typKdysi jsem poslouchal extramusic, nyní nemám adekvátní poslech, dejte prosím tip na nějakou dobrou hudbu, poslouchám skoro vše kromě rege,elektronický jazz, techno,rap i vážná je ok. Dík |
![]() klokan |
| 29.09.2007, 23:23.55 | |
RE: chlapi dejte typsuper su napriklad tematicke radia music choice na 1 W paket canal digital |
![]() Vlado Fogo |
| 29.09.2007, 23:24.54 | |
RE: chlapi dejte typnie je to na dlho,ale do 1.10. myslím vysiela v Premiere balíku Music choice t.j. 21 žánrových kanálov.Po tomto dátume ich bude len 7. Astra 1 12032 H 27500 3/4 |
![]() dempsey |
| 29.09.2007, 23:39.08 | |
to VladoTo by bylo ono, ale jak na to s mým ferghnusnem??? dempsey - díky |
![]() klokan |
| 29.09.2007, 23:55.41 | |
@klokanv tom pripade zabudni na dobre sat radia a pusti si klasicky tranzistorak :))) |
![]() Vlado Fogo |
| 30.09.2007, 00:03.22 | |
RE: chlapi dejte typNejsem sběratel starožitností,ale neboj,já z něho něco vymáčknu. Ale i tak dík,dobrou. |
![]() klokan |
| 30.09.2007, 09:55.02 | |
RE: chlapi dejte typJá mám rád třeba paket rádií Netservice na Intelsatu 904.Pro příjem stačí anténa okolo 1 metru, někde i menší. |
![]() D2MAC |