| 30.09.2007, 07:25.45 | |
FX 6600CR -přehrání softwareZdravím ! Nahrál jsem soft 1,70 EMU a chtěl jsem se vrátit k původní verzi 1,70 originál bez EMU a ono to nějak nejde, soft se přehrává, ale po dokončení zůstane na obrazovce informativní okno s verzí software a přijímač nejde ovládat.Funguje pouze s EMU softy- neoriginálními (1,56 1,57 1,70 ).Jak nahrát zpět originál software ? |
![]() mascomák |
| 30.09.2007, 09:53.44 | |
re:FX 6600CR -přehrání softwarea ona tam nejde verze 1.59 a pak originál?.. to bych se divil, no nic provedu zálohu a dám vědět .) |
![]() Babui |
| 30.09.2007, 13:08.44 | |
RE: FX 6600CR -přehrání softwarePokud nahraji jakoukoliv verzi EMU , nejde přehrát na jakýkoliv origo soft |
![]() mascomák |