Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
30.09.2007, 07:25.45

FX 6600CR -přehrání software

Zdravím ! Nahrál jsem soft 1,70 EMU a chtěl jsem se vrátit k původní verzi 1,70 originál bez EMU a ono to nějak nejde, soft se přehrává, ale po dokončení zůstane na obrazovce informativní okno s verzí software a přijímač nejde ovládat.Funguje pouze s EMU softy- neoriginálními (1,56 1,57 1,70 ).Jak nahrát zpět originál software ?
uživatel
mascomák
30.09.2007, 09:53.44

re:FX 6600CR -přehrání software

a ona tam nejde verze 1.59 a pak originál?.. to bych se divil, no nic provedu zálohu a dám vědět .)
uživatel
Babui
30.09.2007, 13:08.44

RE: FX 6600CR -přehrání software

Pokud nahraji jakoukoliv verzi EMU , nejde přehrát na jakýkoliv origo soft
uživatel
mascomák