Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
30.09.2007, 10:46.07

Philips6010 Pomoooooc

Prosím všechny philipsaky o radu nahral sem soft DSX6010 6.50KTM a po zapojení mi to napsalo NIEPOPRAVNY ATR KARTY co s tím.(ja osobně mam fergusna a s philipsem moc skušeností nemam)
uživatel
STENLY1
30.09.2007, 10:48.39

RE: Philips6010 Pomoooooc

Na to aby sa ti spustila emulácia v softe 6.50 musíš mať vloženu kartu s upraveným softom a to buď Gold alebo fun kartu.Všetko najdeš na www.gsmobil.net v návodoch na philisa 6010.
uživatel
silvercord
30.09.2007, 10:53.22

RE: Philips6010 Pomoooooc

Dík mrknu na to
uživatel
STENLY1
30.09.2007, 12:26.55

RE: Philips6010 Pomoooooc

Do 6010 musíš kromě 6.50 přidat ještě další. Ke kompletnímu oživení přijimače potřebuješ tyto další softy:
panele - to je grafická maska pro informační údaje jako je čas, číslo kanálu atd
Flashlist - to je setting/stanice/ rozdělené do skupin 1-10
Setting do eeprom - to setting /stanice/ pro skupinu 00, která navíc obsahuje configurační soubor. Tento setting má zásadní vliv na chod přijimače, protože se zde nastavuí některé důležité věci jako je Diseq, regulace hlasitosti přes DO, vypínání LNB ve stavu Standbye atd.
Pokud máš vše OK, ale špatný tento setting, tak to prostě nehraje.
Doporučuji se mrknout na GSmobil upload, je tam návod a všechen potřebný soft. Všechny operace doporučuji provádět pomocí programu Multiloader, verse 3b. Ten je tam taky.
Jinak pro tvoji informaci, se softem 6.50 stačí přijimač na kartu FUN jenom nastartovat, t.j. asi tak na 3 - 5 sek ji strčit do slotu, a potom už to jede bez karty, teoreticky dokud nepřerušíš do přijimače proud. Hodně zdaru
uživatel
Morous
30.09.2007, 12:28.38

Zapoměl

Zapoměl jsem na poslední soft, a to je Softcam.key. Taky MultiloaderemJsou to klíče. Emu fix tady není třeba.
uživatel
Morous