| 30.09.2007, 10:46.07 | |
Philips6010 PomooooocProsím všechny philipsaky o radu nahral sem soft DSX6010 6.50KTM a po zapojení mi to napsalo NIEPOPRAVNY ATR KARTY co s tím.(ja osobně mam fergusna a s philipsem moc skušeností nemam) |
![]() STENLY1 |
| 30.09.2007, 10:48.39 | |
RE: Philips6010 PomooooocNa to aby sa ti spustila emulácia v softe 6.50 musíš mať vloženu kartu s upraveným softom a to buď Gold alebo fun kartu.Všetko najdeš na www.gsmobil.net v návodoch na philisa 6010. |
![]() silvercord |
| 30.09.2007, 10:53.22 | |
RE: Philips6010 PomooooocDík mrknu na to |
![]() STENLY1 |
| 30.09.2007, 12:26.55 | |
RE: Philips6010 PomooooocDo 6010 musíš kromě 6.50 přidat ještě další. Ke kompletnímu oživení přijimače potřebuješ tyto další softy:panele - to je grafická maska pro informační údaje jako je čas, číslo kanálu atd Flashlist - to je setting/stanice/ rozdělené do skupin 1-10 Setting do eeprom - to setting /stanice/ pro skupinu 00, která navíc obsahuje configurační soubor. Tento setting má zásadní vliv na chod přijimače, protože se zde nastavuí některé důležité věci jako je Diseq, regulace hlasitosti přes DO, vypínání LNB ve stavu Standbye atd. Pokud máš vše OK, ale špatný tento setting, tak to prostě nehraje. Doporučuji se mrknout na GSmobil upload, je tam návod a všechen potřebný soft. Všechny operace doporučuji provádět pomocí programu Multiloader, verse 3b. Ten je tam taky. Jinak pro tvoji informaci, se softem 6.50 stačí přijimač na kartu FUN jenom nastartovat, t.j. asi tak na 3 - 5 sek ji strčit do slotu, a potom už to jede bez karty, teoreticky dokud nepřerušíš do přijimače proud. Hodně zdaru |
![]() Morous |
| 30.09.2007, 12:28.38 | |
ZapomělZapoměl jsem na poslední soft, a to je Softcam.key. Taky MultiloaderemJsou to klíče. Emu fix tady není třeba. |
![]() Morous |