Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
30.09.2007, 12:24.42

Schwaiger DSR 5004

Puzivam monoblok Astra 19 a Astra 23,5.U mojho prijmaca Ferguson funguje prepinanie bez problemov. Znamy ku mne doniesol prijmac uvedenej znacky a prepinanie je nefunkcne,aj ked sa spravne v nastavení prijmaca nadefinuje Diseqc.Programy idu iba z Astry 19 a to iba vtedy, ked sa navoli v zalozke Diseqc "ziadny".Obidvaja pouzivame ten isty
typ monobloku a prijmac znamemu uz vymenili,lebo ho reklamoval koli tejto chybe.Nema s tym niekto skusenost?
uživatel
doky