| 30.09.2007, 12:47.40 | |
REFERENDUM 16:9Je stále více v domácnostech TV v rozměru 16:9, je už třeba na CS-LINKU vysílání v tomto rozměru ? No a na DVB-T a analogu bych to zatím nechal jak je. Jaké máte názory ? Díky. |
![]() CES |
| 30.09.2007, 14:09.43 | |
RE: REFERENDUM 16:9Pokud vím,tak ČT na satelitu již nějaký čas některé programy ve formátu 16:9 vysílá. Jsem z Českých Budějovic a tak mám možnost přijímat rakouskou ORF v DVBT a oni většinu programů v DVBT vysílají 16:9. Rakouské vysílání přijímám na kanále 43 z vysílače Linz. |
![]() kloucek |
| 30.09.2007, 16:04.08 | |
Pro kloucekTrvale vysílat 16:9 !!! |
![]() CES |
| 30.09.2007, 16:38.22 | |
RE: REFERENDUM 16:9Pokud bloumám i po satelitních stanicích, nikde se stabilně jen v 16:9 nevysílá. Snad až v blízké budoucnosti.Příklad ARD,ZDF,Premiere atd... |
![]() kloucek |
| 30.09.2007, 16:39.44 | |
RE: REFERENDUM 16:9Pokud bloumám i po satelitních stanicích, nikde se stabilně jen v 16:9 nevysílá. Snad až v blízké budoucnosti.Příklad ARD,ZDF,Premiere atd... |
![]() kloucek |
| 30.09.2007, 18:26.05 | |
RE: REFERENDUM 16:9Stabilně vysílaj 16:9 snad pouze stanice v UK, které se tu ale běžně nedají chytit :) |
![]() kubisek |
| 30.09.2007, 21:53.23 | |
Jsem pro 16:9A stabilně v 16:9 vysílá HDTV :-) |
![]() P.C: |