Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
30.09.2007, 12:47.40

REFERENDUM 16:9

Je stále více v domácnostech TV v rozměru 16:9, je už třeba na CS-LINKU vysílání v tomto rozměru ? No a na DVB-T a analogu bych to zatím nechal jak je. Jaké máte názory ? Díky.
uživatel
CES
30.09.2007, 14:09.43

RE: REFERENDUM 16:9

Pokud vím,tak ČT na satelitu již nějaký čas některé programy ve formátu 16:9 vysílá. Jsem z Českých Budějovic a tak mám možnost přijímat rakouskou ORF v DVBT a oni většinu programů v DVBT vysílají 16:9. Rakouské vysílání přijímám na kanále 43 z vysílače Linz.
uživatel
kloucek
30.09.2007, 16:04.08

Pro kloucek

Trvale vysílat 16:9 !!!
uživatel
CES
30.09.2007, 16:38.22

RE: REFERENDUM 16:9

Pokud bloumám i po satelitních stanicích, nikde se stabilně jen v 16:9 nevysílá. Snad až v blízké budoucnosti.Příklad ARD,ZDF,Premiere atd...
uživatel
kloucek
30.09.2007, 16:39.44

RE: REFERENDUM 16:9

Pokud bloumám i po satelitních stanicích, nikde se stabilně jen v 16:9 nevysílá. Snad až v blízké budoucnosti.Příklad ARD,ZDF,Premiere atd...
uživatel
kloucek
30.09.2007, 18:26.05

RE: REFERENDUM 16:9

Stabilně vysílaj 16:9 snad pouze stanice v UK, které se tu ale běžně nedají chytit :)
uživatel
kubisek
30.09.2007, 21:53.23

Jsem pro 16:9

A stabilně v 16:9 vysílá HDTV :-)
uživatel
P.C: