Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
30.09.2007, 14:57.36

digi

nevite někdo odkdy bude v digi vysilat stv1 stv2 a axn
uživatel
stanik
30.09.2007, 15:09.44

RE: digi

Ved už to dávno vysiela.
uživatel
Ufonec
30.09.2007, 15:10.58

RE: digi

Ale pre SK nie pre ČR.
uživatel
Jupi
30.09.2007, 15:11.05

ufonec

kde v č.r. ale legalně ne jedině piratsky
uživatel
stanik
30.09.2007, 15:38.43

RE: digi

už to asi dávno šlape ... :)))
uživatel
lacoceco
30.09.2007, 17:47.40

digi

stanik,Na prvej konferenciiDigi-Tv 19.9.obchodný riaditel pre CZ potvrdil,že STV1-2,"budou co nevidet"tiež majú byt AXN,AXN SCIFI,AXN CRIME.
uživatel
umwelt