| 30.09.2007, 14:57.36 | |
diginevite někdo odkdy bude v digi vysilat stv1 stv2 a axn |
![]() stanik |
| 30.09.2007, 15:09.44 | |
RE: digiVed už to dávno vysiela. |
![]() Ufonec |
| 30.09.2007, 15:10.58 | |
RE: digiAle pre SK nie pre ČR. |
![]() Jupi |
| 30.09.2007, 15:11.05 | |
ufoneckde v č.r. ale legalně ne jedině piratsky |
![]() stanik |
| 30.09.2007, 15:38.43 | |
RE: digiuž to asi dávno šlape ... :))) |
![]() lacoceco |
| 30.09.2007, 17:47.40 | |
digistanik,Na prvej konferenciiDigi-Tv 19.9.obchodný riaditel pre CZ potvrdil,že STV1-2,"budou co nevidet"tiež majú byt AXN,AXN SCIFI,AXN CRIME. |
![]() umwelt |