Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
30.09.2007, 15:21.13

Zly signal

Mam nasledovny problem:
V Digi TV mi ide vsetko v poho, okrem frekvencie 12,723/H 27500 (Animal planet, Viasat history,Cinemax...)
Signal kolise. Raz je na 30-40% a potom klesne na 0% a stale dokola.
S inymi frekvenciami tento problem nemam.

Rovnaky problem mam aj na Hispasate pri D+ frekvencia Taquilly X.
Poradite?
Mam TF 7700HSCI, Usals, ofset 80cm.
Dakujem
uživatel
Speedo
30.09.2007, 16:04.55

RE: Zly signal

nastav si to poriadne , musi to ist
uživatel
super
30.09.2007, 19:43.31

RE: Zly signal

Nemyslim si ze to mam zle nastavene. Ostatne frek. mam na 80% a ziadny problem. A donedavna mi to slapalo ok...
uživatel
Speedo