![]() |
|
Tak mame kulate vyroci VHMili spoluobcane, zapomnel jsem vam tenkrat rict - ja mylim ze nam zapomneli toho vela rict,ne?Co vy na to?https://youtu.be/h4jGsR1IqcM ![]() Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.
|
liquere
Registrace: 7/2008 Příspěvků: 14 231 |
Stránka: 1 2 3 4 5 [ 6 ] INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 135 | |
![]() |
|
treba vediethttps://www.youtube.com/watch?v=-KYcNetzkYMRakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-
|
bohus31
Registrace: 10/2009 Příspěvků: 8 673 Galerie: bohus31 |
![]() |
|
to bohus 31"Treba vediet" je propagandistický výlev, který ale může mít v řadě konkrétních věcí pravdu. Po 27 letech kapitalizmu je pláč nad likvidací socialistického hospodářství příliš opožděný. Ten měl přijít hned po revoluci. Rozpad nastal v Rusku, ještě před listopadem 1989 a to po hospodářské stránce, díky osvícenému řediteli jsme měli přístup nad necenzurované a naprosto věcné zprávy ČTK ještě za posledních let komunizmu. Jakkoliv mám Rusy rád, tak hospodářství organizovat neumí ani náhodou. Ocelářská produkce, z níž se vyráběly tisíce tanků, nepřinesla mnoho efektů pro životní úroveň.V dnešních podmínkách zahraničnímu obchodu plně otevřeného hospodářství se musí uplatňovat zásady jiných principů rozvoje. Jak na to jít, ukazují asijské státy, především Jižní Korea, nesmírným tlakem na vzdělání všeho obyvatelstva a konkurenčním ovzduším, které panuje již mezi žáky základních škol. Korea nemá suroviny a přesto má firmy jako Samsung, KIA, Hundai atd. Řada podnikatelů je velice šikovných a dokážou vyrábět potřebné a žádané zboží. Tlak na vzdělání se musí zvyšovat, stejně jako řízení počtu žáků v odborných školách pro průmyslové potřeby. Levicoví teoretici by měli mít odvahu založit státní podniky, jejichž zisk by šel ve prospěch státu. Moc jich teda není, přestože podle platné legislativy tomu nic nebrání. Podnikatelé chtějí podnikat pro sebe, ne pro stát... Každá složitá věc se skládá ze série jednoduchých věcí.
|
samorost
Registrace: 1/2006 Příspěvků: 2 412 |
![]() |
|
@samorostno prave ty nekvalitni smejdy typu Samsung.Hyundai. z Korea nebo Cina jsou to co likviduje ekonomicky Evropu ! a nejen ekonomicky ! 😀 a jedina cesta je se tech asijskejch smejdu zbavit a vyrabet si to samy v evrope i za cenu vyssi ceny.ale kvality.! 😀 |
jam fm
Registrace: 10/2016 Příspěvků: 1 341 |
![]() |
|
to jam fmDoma máš satelit Technisat a v garáži německé auto, nebo je to jinak???Asijské satelitní přijímače i televize mají navrch proti "čistě" evropským. Asijská auta poskytují stejný komfort za nižší cenu. Hyundai je lépe vybavená vevnitř proti Škodě, atd. Německá auta ale vydrží déle. Rozhodující je počet prodaných kusů, ten dá obraz o ekonomickém úspěchu či neúspěchu. Nadávky na "šmejdy" nepomohou... Každá složitá věc se skládá ze série jednoduchých věcí.
|
samorost
Registrace: 1/2006 Příspěvků: 2 412 |
![]() |
|
RE: Tak mame kulate vyroci VHCo má společného Technisat dnešní produkce s pověstnou německou kvalitou? Absolutně nic.On Air!
|
Saxon
Registrace: 5/2007 Příspěvků: 18 235 Galerie: Saxon |
![]() |
|
to SaxonJam fm dává přednost evropským výrobkům před asijskými. Nenapadl mne žádný jiný evropský satelitní přijímač, než Technisat.Co se vlastně vyrábí v Evropě, pokud se týká satelitního příjmu? Snad LNB, přepínače a pak už jen plechy... Každá složitá věc se skládá ze série jednoduchých věcí.
|
samorost
Registrace: 1/2006 Příspěvků: 2 412 |
![]() |
|
@samorosttu reakci ani snad nemuzes myslet vazne. vubec jsi nepochopil tu myslenku.! ale nemam cas ani nema smysl ti to tady vysvetlovat 😀 |
jam fm
Registrace: 10/2016 Příspěvků: 1 341 |
![]() |
|
to jam fmJá Ti fandím, aby lidi kupovali kvalitnější a proto dražší zboží vyráběné v Evropě.Ale oni, ti lidi, si nedají říci, vždy budou kupovat levnější zboží, pouze bohatí si koupí kvalitu. To platí pro polské potraviny, jejichž prodej mnoho let po sobě roste a stejné platí pro elektroniku. Výzev v tisku, rozhlase a televizi, na internetu může být hafo. Evropa je v silné konkurenci Asie, na tom se nedá nic změnit, než přijmout podmínky konkurenčního boje a být lepší, než oni... Každá složitá věc se skládá ze série jednoduchých věcí.
|
samorost
Registrace: 1/2006 Příspěvků: 2 412 |
![]() |
|
RE: Tak mame kulate vyroci VH"Po 27 letech kapitalizmu je pláč nad likvidací socialistického hospodářství příliš opožděný. Ten měl přijít hned po revoluci...." a nad čím jste jako chtěli plakat - nad tím, že to prostě bolševik neuměl a neumí? To je skutečně k pláči. Řeči o tom, že už to bylo všechno připravený a kdyby to Havel nepokakal, tak už to mohlo fungovat... Rusko to prohlašuje už 100 let... PS: i ten Satan2, prý nejmocnější zbraň na zničení Francie a kusu USA, je jen počítačová animace na strašení slušných lidí a pro ego ruských trollů a (nevhodné slovo)ů, kteří tomu věří. Dobrou sokolíci. PS: až to ten váš Rus zmáčkne, chcípneme všichni pospolu - Havloidi, sluníčkáři i putinovci. Blbý, co?![]() ![]() |
pf09
Registrace: 8/2010 Příspěvků: 3 407 |
![]() |
|
O:T tadyhttps://www.youtube.com/watch?v=iCOFp_Jt1S8 |
pierrepetr
Registrace: 5/2006 Příspěvků: 28 401 |
Stránka: 1 2 3 4 5 [ 6 ] INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 135 | |
![]() |
|
![]() |