Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Kto to spackal?

Skylink menil nielen transpordéry ale aj symbolovú rýchlosť zo 27500 na 29500,alebo na 29900.To bol ale de..l čo to navrhol,signál na uvedených transpordéroch neuveriteľne kolíše-hlavne kvalita.Iný provideri to nerobia nemenia symbolovú rýchlosť,ale len z S na S2-Fec-8 PSK-Pilot ON,alebo OFF,to máme odborníkov v Skylinku a neprestanú sa stým d...ť,kým to nepohnoja.Samozrejme že záleží aj na akom STB sa to prejavuje.Tam kde nie je možnosť prepísať napr.na S2 a Pilot ON alebo PSK 8,alebo QPSK,tak stým nič nenarobíš,parabola,ani LNB stým nemá nič spoločné,tá je nastavená precízne.Ale Skylink ešte neskončil z prekvapeniami,bude horšie.Nech sa darí.

DM-800 SE-DM-500SD-Golden Interstár-UNI-BOX-9060-Motor DIGIPOVER-SG-2100S,parabola Gibertini 100cm,točím kam chcem a kopa iných šuntov.

vladoholu
Registrace: 6/2009
Příspěvků: 1 043
Stránka: 1 2 3 4 [ 5 ] 6
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 129
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kto to spackal?

@Delta1: dělají to i odpovídající Topfieldy dodávané jako Sencor? Jaká je ta poslední Vámi zkoušená verze SW pro 2060?

008
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 333
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kto to spackal?

Sencor 6010 = Topfield S 3000 RHD = fungují korektně poslední SW 66!
SW stažen ze stránek dovozce!
U všech modelů poslední dostupný!

Hezké dny, nerušený a funkční příjem bez výpadků :-)

Delta1
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 1 860
Odpověď v diskusním vlákně
 

to 008

Na mazání TP listu použita Vega 2.40.
Ale nemá na to vliv.
Celý originální TP list, či vymazaný a doplněný následně ručně!
Je to stejné u problémových modelů. :-/

Hezké dny, nerušený a funkční příjem bez výpadků :-)

Delta1
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 1 860
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kto to spackal?

Delta1: Mám na mysli verzi SW v přijímači - je tam 1.00.9 nebo jiná? Nebyly náhodou i ty starší Topfieldy prodávané jako Sencory?

008
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 333
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kto to spackal?

Vše od dovozce s nápisama Topfield.
A TF 2070-2060-2050-2010 jsem tedy jako sencory neviděl.
Odkaz sem nedám, to bych taky mohl mít ovoce. A není jistě třeba že?! Stejně si chlapi už telefonují mezi sebou a o problému vědí jak v e4.... v ČT....a Ant...atd..!

Hezké dny, nerušený a funkční příjem bez výpadků :-)

Delta1
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 1 860
Odpověď v diskusním vlákně
 

to 008

k ty Panasonic TV - odkud to mas, ze je potreba vymenit 2kondiky na desce? A na ktere? Maj to poskladany z vic desek, na tunerove nebo jine?

Zigáč
Registrace: 10/2010
Příspěvků: 224
Odpověď v diskusním vlákně
 

Zigáč

opravář to bude vědět

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 012
Odpověď v diskusním vlákně
 

@vladoholu

Amiko 8000 - ty elyty prostě časem vysychají, na tuneru, ve zdroji, na desce... odchylky od správných parametrů se sčítají a pak se to různě projevuje, teď je asi smůla - problém zrovna na novém TP 12344, je celkem jedno proč zrovna tam... Amiko s dobrými kondy hraje OK... jinak je to nemlich to samé jako poldasem vychvalovaný Golden 9060 a pod, je to otázka štěstí na kus a použité součástky, poldas nakrásně sám také může přijít o svoje iluze o 9060... :)))

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kto to spackal?

zdravim.tak teda hlasim ze na MediaLink 6500 jdou CTecka HD uplne noumalne.zadny kockovani.zadny dlouhy nabehy.a to tam neni zadnej slavnej signal nastaven.tak teda nevim. 😀
akorat mi teda nesedelo diseque prepinac.dal jsem diaeque 1.0 na A3 port B.na A1 port A. a nechtelo mi to prepinat signal na obe. to je tak spravne ?
az kdyz jsem dal diseque 1.0/1.1 A3 B a 1. A1 A a 1. tak to zacalo prepinat normalne.jo a je tam monoblock. takze ted to mam spravne ? 😀

jam fm
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 1 341
Odpověď v diskusním vlákně
 

Medialink Black Panther

cca 300 ks OK

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 012
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

prosim te jak ma byt tedy spravne zapsany ten diseque jak jsem to tam popisoval ?

jam fm
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 1 341
Odpověď v diskusním vlákně
 

jam fm

máš dvě možnosti,tak to zkus,i monoblock se vyrábí s oběma,pokud to chodí,neďoubej to

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 012
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

no nejdriv jsem to mel na 1.0 chodilo to.jenze.pak mi to prestalo nejak prepinat.dal jsem CT1 slo to.prepnul na sport1 de.neslo.neni signal.dal sem tam signal.slo.to.prepnu na CT1 zas tam neni signal.az pak jsem to prepnul na 1.0/1.1 a ted to drzi signal na obe a i sviti ta zelena dioda na obe.tak snad to tak bude. 😀
a dal jsem tam software 1599 jestli to staci nebo je nejakej novejsi a lepsi ? akorat to prehrani.usb vedle scart to je lahudka ! 😀

jam fm
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 1 341
Odpověď v diskusním vlákně
 

jam fm

jakej scart??,to koukáš na HD přes scart??to bude mňamka

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 012
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kto to spackal?

to neni moje ale u souseda.kdyz tam dam scart nejde tam fleska.kdyz odpojim scart dostanu tam flesku ale nezobrazi se mi menu.😀 a predni usb neslo.hezky ne

jam fm
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 1 341
Odpověď v diskusním vlákně
 

jam fm

přední USB ani nebylo pro tohle určeno,pokud problém,tak rozlousknout scart kryt na chvilku,nebo prodlužku USB,nebo zapojit přes Hdmi

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 012
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kto to spackal?

Vysmol se na scat, píchni do žlutého jacka a máš obraz par excellence

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kto to spackal?

no jako nejak jsem to tam "narval" oboje.na sikmo.to ale neni dobry.ale prehral sem to.slo to rychle.hdmi kabel jsem sebou nemel.😀 jeste musim zkusit to skryty menu.ale pokud nebude pripojenej k netu tak tam asi nic slavnyho nenajdu. 😀 on je rad ze mu to hraje. da se tam neco vylepsit ?

jam fm
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 1 341
Odpověď v diskusním vlákně
 

MediaLink 6500

nijak neznám,jen bych teoretizoval,snad někdo jiný

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 012
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

jo.tak presto diky.psal tu o nem habr a jeste nekdo JI nebo tak. 😀

jam fm
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 1 341
Odpověď v diskusním vlákně
 

To Lance

To že má PoldaS pravdu ohľadne Goldenu-9060 a nadšenie,ja mu rozumiem,ja som z týmto typom STB spokojný,nemá chybu,ak si niekto vie niečo časom v ňom vymeniť,tak mu bude slúžiť veľa rokov.Taktiež Amiko-8000 sa mi osvedčilo,ako aj keď je pravda,že som musel vymeniť zdroj/premerané kondíky/ a aj tuner,aby bol OK.Je kopa ponúkaných veľa rôznych šuntov na trhu,čo nemajú ani poriadne meno,ani podporu,vykazujú závady ešte v záruke,čo stým?Ja sa takým šmejdom vyhýbam,staviam na osvedčených značkách.Nech sa darí.

DM-800 SE-DM-500SD-Golden Interstár-UNI-BOX-9060-Motor DIGIPOVER-SG-2100S,parabola Gibertini 100cm,točím kam chcem a kopa iných šuntov.

vladoholu
Registrace: 6/2009
Příspěvků: 1 043
Odpověď v diskusním vlákně
 

To Lance

Áno je tiež pravda že niektoré prijímače doplácajú na nekvalitné,lacné kondíky ktoré nič nevydržia a kvalitnejšie sú aj podstatne drahšie,vyschnú pre vysokú teplotu,stratia kapacitu,ak ich je viac tak je to pohroma,nedostatočné chladenie.Na toto trpia aj kvalitné a dobré značky,ale to je vecou výrobcu a trhu.Ozaj nemá niekto z diskutujúcich pokazený Golden Interstar 9060 na súčiastky,ak áno poprosím o ponuku do PM?Ďakujem.

DM-800 SE-DM-500SD-Golden Interstár-UNI-BOX-9060-Motor DIGIPOVER-SG-2100S,parabola Gibertini 100cm,točím kam chcem a kopa iných šuntov.

vladoholu
Registrace: 6/2009
Příspěvků: 1 043
Odpověď v diskusním vlákně
 

vladoholu

starý funkční goldeny vozím do sběrného dvora,ale něco bych v kufru auta našel a kondíky budou určitě OK,to sou držáci a nezmaři,škoda,že už musí mimo přijímací řetězec

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 012
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

Vlado asi shání GM 9060, Ty vozíš do SD asi GI xpeedy - to jsou super strojky, obrázek RGB ze scartu jak lusk, prakticky se nehřejou... už zbude jen nostalgie, kdyby alespoň nechali české rádia na 23 na dvb-s TP, daly by se použít aspoň na rádio, takto už jim zvoní definitivně hrana :(

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

lance

jasně,ale shání elyty a ty jsou podobné,nebo stejné

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 012
Stránka: 1 2 3 4 [ 5 ] 6
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 129
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra