Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

Samsung smart tv - m3u

Poradíte mi jak to rozchodit? Hlavně mi neni jasný jak dostanu do Tv ten OTTplayer

tonda1t
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 276
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Samsung smart tv - m3u

pres smart hub si stahni appku podporujici iptv a jedes... ja osobne pouzivam SIPTV, je sice placena (myslim, ze stoji 5€ jednorazove), ale z mych zkusenosti nejlepsi. Pak jen pres web nahrajes m3u playlist a hotovo

MartinP
Registrace: 8/2016
Příspěvků: 580
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Samsung smart tv - m3u

neviem čo natom nechápeš?ved ak máš Samsung smart TV,tak ty to tam nemusiš nijako dostat,ved ty tam tú aplikáciu už máš..stahoval si si niekedy nejaké aplikacie vôbec vo svojej TV??ved chod normálne do Samsung Apps a tam si vyhladaj OTT PLAYER a daj len prevziat a instalovat a to je vsetko..je to otázka 5 sekund...a to potom ako tam dostaneš playlist mas vysvetlene aj na youtube..nájdeš tam milion návodov..napriklad tento: https://youtu.be/S8KqtWSF1VA

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 192
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Samsung smart tv - m3u

No jenomže já to v apps nemám. Asi taky záleží na typu Tv. Ale někde jsem četl, že to tam jde dohrát. Ale jak?

tonda1t
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 276
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tonda1t

no to je teda zvláštne..ja mám doma 2 samsung smart a 1 lg smart a v každom tu aplikaciu mám..aky to mas TV?rok vyroby?nemáš tam ani aplikaciu s nazvom SS-IPTV??aj tá je zadarmo a prehráva playlist m3u..ak ani tu nemáš,tak potom,len ako píše kolega hore stiahnut si SMART IPTV..tu tam musiš mat na 100% len prinej sa platí 5,50 eur jednorazovo..

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 192
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Samsung smart tv - m3u

Jozko: trocha ta poopravim. Samsung uz SSIPTV aplikaciu vyradil z ponuky kvoli playlistom. Isty provider ich zazaloval. Ale ako tu bolo spominane SIPTV mam aj ja a je fakt najlepsia. Moze si ju vyskusat na tyzden gratis a potom za 5 ojri ale fakt sa oplati

Tryskac11
Registrace: 5/2009
Příspěvků: 362
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Tryskac11

ja viem,ale nie u vsetkych modeloch..kamárat ju stále má,lebo si ževraj vypol aktualizacie a preto mu nezmizla..a ked som čital aj zahranicne fóra aj tam niektorí ludia stále písali,že ju este maju v ponuke,tak preto som len skusil nech sa pozrie či ju náhodou nemá..ale je mi divné,že tam nemá OTT PLAYER..

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 192
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Samsung smart tv - m3u

Jozko:ak ma vypnute aktualizacie tak preto ju este ma, to je jasne.Ottplayer mam tiez ale neoslovil ma velmi, no nic moc

Tryskac11
Registrace: 5/2009
Příspěvků: 362
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Tryskac11

áno to máš samozrejme pravdu..z trojice ss-iptv,ott player,iptv smart je tá ott player najmenej kvalitná,ale výhoda je tá,že to je free(zadarmo) ja ju tiež už malokedy pouzivam,lebo mám zaplatenu tú iptv smart..

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 192
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Samsung smart tv - m3u

to je pekne vsetko, ale bez stabilneho m3u playlistu je mu to vsetko aj tak na nic...

robert79
Registrace: 3/2011
Příspěvků: 441
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra