Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: DVB-S přijímače

výběr přijmače

pánové co by jste doporučily z těchto recievrů jde mě hlavně o cccam z venku ,hbbtv . už se o to pár let nezajímám jiné priority ale občas na tv kouknu měla jsem dreambox pote cryptobox z lenosti :-) a teď je čas na změnu OCTAGON SF8008 UHD 4K , ZGEMMA H9 Combo (1x DVB-S2X +1xDVB-T2/C) ,MAXYTEC Multibox 4K UHD 2160P E2 LINUX + ANDROID DVB-S2 SAT & DVB-T2/C combo . Děkuji
uživatel
jjajapaja
Registrace: 1/2006
Odpověď v diskusním vlákně

co myslíš,

že ti každý doporučí??,přece,co má doma,doma má každý to nejlepší,jenže nejlepší je pro každého něco jiného,proto se prodává všechno,už máš jasno???
uživatel
pierrepetr
Registrace: 5/2006

@jjajapaja

Ak z lenosti vymeníš Dreambox za Cryptobox, nechápem čo očakávaš od OCTAGON SF8008 UHD 4K, ZGEMMA H9 Combo (1x DVB-S2X +1xDVB-T2/C a dokonca MAXYTEC Multibox 4K UHD 2160P " s E2 LINUX + ANDROID " DVB-S2 SAT & DVB-T2/C combo... Jedine že by ťa tá lenost už prešla... ;)
Ako som prešiel na Dreamy, porozumel im, zostal som pri nich a zatiaľ nemám dôvod meniť ... Dám ti dobrú radu, pokiaľ chceš mať zo satelitného príjmu aj radosť, zabudni na lenost, vyber si podľa všade dostupných recenzií trebárs aj linuxový satelitný prijímač, niečo aspoň zo základov naštuduj podľa svojich priorít - hlavně o cccam z venku a hneď budeš v obraze... ;)

DM900UHD4KTriple + TBS5925USB, DM800HDseV2, DM800HDse, DM500HD, Dreambox7000-S, Ferguson HF-8900HD,(Fuba DDA110 / motor DG380S Speedy = 60°E-30°W) + Fuba DDA850 + E-85 Maximum + E-85 Gessat + 85 TeleSystem + 80cm Famaval + 60cm = 53°E-30W...
uživatel
Maneto
Registrace: 9/2010
Galerie: Maneto

@jjajapaja

Nazdar,záleží co preferuješ.Koukat pouze na české a slovenské kanály, nebo studovat a pídit se za tím co vše je možné dnes sledovat "z druhé ruky".Mimochodem mám ten Octagon sf 8008 uhd 4k.Je to dobrý a velmi výkonný stroj za ty prachy super.Měj na paměti,že cccam je již skoro mrtev.
uživatel
agamon
Registrace: 1/2007

jjajapaja

Tady Rosta z Havířova zdravím Orlovou teda doufám žese nepletu.Mám také Octagon SF 8008 UHD 4K a jsem sním nad míru spokojen obrazově oproti Cryptoboxu znatelné.

Octagon SF8008,Ferguson Ariva Combo4K,- parabola 100 Motor Optibox 3800.85,2E-45,0W
uživatel
ROSTA

RE: výběr přijmače

Pokud člověk nepotřebuje CI slot, tak je SF8008 velmi dobrý přístroj za rozumnou cenu.
uživatel
Vagi
Registrace: 9/2007

dekuji vsem dneska prijde octagon :-)
uživatel
jjajapaja

Pokud někdo chce streamovat nebo masivně nahrávat, určitě Dreambox/VU+. Podporují příjem desítek programů najednou, dokonce i satelitní distribuci DVB-T2 muxů. Také mají nejširší podporu uživatelů.

Pokud sledujete jen CZ/SK programy, sem tam si něco nahrajete a nic víc, existují combo přijímače za 3 - 6 tisíc. Jen pozor, vybírejte takový, aby měl buď interní disk, nebo USB3 pro externí, alespoň jeden slot pro CAM, protože ICE karty časem přestanou fungovat. Ideálně vyměnitelný tuner. Jednou může přestat fungovat nebo budete chtít modernější (např. místo DVB-S2 - DVB-S2X)
uživatel
OrHoro
Registrace: 4/2010

@OrHoro

časem přestanou,to už se tady straší od roku 2010
uživatel
pierrepetr
Registrace: 5/2006

Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra