Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

TRJKA na 23.5E

Towercom: pustili to na kartách RTVS,704x576,hnus :8) Rv

rsat
Registrace: 1/2008
Příspěvků: 467
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 62
Odpověď v diskusním vlákně
 

@digitals

Stejně nechápu, proč je teda na ta3 ten 0668 připojen

tekapo
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 027
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ja987

Jasné, u nás je už preladené do DVB-T2, vysielač Zobor sa prelaďoval medzi prvými.
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 632
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tekapo

A prečo by nemohol?
Veď karta Plustelky je nielen pre terestrial, ale aj pre satelit. ;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 632
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mmiriboy

Tak na to jsem nepomyslel

tekapo
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 027
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tekapo

Towercom má v prenájme aj TP na Astre 23,5e, čiže je to jeho vec, či tam pripojí kódovanie 0668 a 069A, alebo nie.
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 632
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TRJKA na 23.5E

- u mně je Trojka o hodně lepší program než třeba Barrandov, Prima, Nova, YouTube a Netflix dohromady
- akorát škoda že není v HD, i když je tedy fakt, proč by měla být v HD, když tak žádný program v HD nebude

Dreambox DM 920 1x Triple MultiStream DVB S2X/DVB T2/DVB C 1x parabola Tele System 109x99cm multifeed 23,5°E+19,2°E+16°E+13°E LNB Inverto Black Ultra 1x parabola Gibertini 102x95cm motor Stab HH120 LNB Inverto Black Ultra relé Spaun SUR 211 F, TV Sony

fpsfps
Registrace: 12/2008
Příspěvků: 1 978
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mmiriboy

Díky za vysvětlení. Tak já si na Dvojku a Trojku HD počkám až do června 2020.

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

@fpsgps

Srovnávat stanici stvořenou za nula nula nic, jejíž jediným programovým schématem je vykrádání bohatého archivu, v dobrém, s komerčními stanicemi, kde se alespoň snaží i o nějakou současnou tvorbu a globálními hegemony na poli VOD služeb chce hodně bujnou fantazii.
:laughing: Navíc srovnáváš neporovnatelné, jinými slovy, jsi úplně mimo.. :)))

Sony XR77A83J + Sony HT-ZF9, T-Mobile Sat M, O2TV Sport Plus, Netflix, Disney+, Xbox Series X, Sony PlayStation 5, Nvidia Shield Pro.. Howgh

Scruffy
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 792
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Scruffy

Úplně mimo seš ty, fpsfps napsal jen svoje osobní preference - tzn. co je pro něj osobně lepší program... a zjevně mu nešlo o nějaké globální hodnocení...o co se tu pokoušíš ty. Na jeho preferencích asi nic nezmění nějaké tvoje "pole VOD služeb..." na to asi fpsfps háže velkej bobek a není v tom jistě sám, kdo dá osobně přednost starším pořadům před "současnou tvorbou" komerčních stanic a tvými "globální hegemony"... ;)

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 283
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lance

Tak tak, z mojej strany len a len súhlas.
Tiež sa mi v poslednej dobe zdá, že tej "súčastnej komerčnosti" je akosi veľa.
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 632
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TRJKA na 23.5E

- jsem si stáhl povícero "velkofilmů" od Netflixu které byli na ČSFD vysoce hodnocený, a jen jeden jsem s velkým sebezapřením dokoukal až do konce, za mně už nikdy více žádný film od Netflixu
- jen doplním, to co má na ČSFD vysoké hodnocený, tak se mi vždy líbilo, nejraději mam hollywoodskou produkci, a nemam rád fesťákové filmy, a nově i Netflix filmy
- co jsem si vzpomenul, tak třeba Král dle ČSFD 80% a 6 underground: Tajné operace dle CSFD 63%, za mně 0%

Dreambox DM 920 1x Triple MultiStream DVB S2X/DVB T2/DVB C 1x parabola Tele System 109x99cm multifeed 23,5°E+19,2°E+16°E+13°E LNB Inverto Black Ultra 1x parabola Gibertini 102x95cm motor Stab HH120 LNB Inverto Black Ultra relé Spaun SUR 211 F, TV Sony

fpsfps
Registrace: 12/2008
Příspěvků: 1 978
Odpověď v diskusním vlákně
 

30West

Trojka už je i na 30W.

tekapo
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 027
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 62
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra