Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

Zrušenie Netflix

Dobrý deň. Mám aktivovaný Netflix na skúšobné obdobie 1 mesiac. Chcem ho zrušiť,ale na ich stránke som našiel iba zrušenie členstva. Ukončí sa mi tým aj predplatné? V jednej diskusií som čítal,že predplatné treba zrušiť osobitne. Ďakujem za odpovede.

vlado5500
Registrace: 12/2008
Příspěvků: 119
Odpověď v diskusním vlákně
 

Zrušenie Netflix

Áno, zruší sa predplatne(členstvo). Nebudú ti sťahovať eurička s karty.Ale tvoje registračne údaje + platobna karta ostanu uložené na Netflixe. :)

gerdy
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 36
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Zrušenie Netflix

Cancel membership ukoncuje aj membership fees.

UPC DTV, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, HBO Max, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, ESP Pass, Voyo + zopár ďalších.

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 666
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Zrušenie Netflix

Na kartě si zrušíš možnost stažení peněz a to je celé.V případě, že si budeš chtít zaplatit,stačí do příslušné kolonky napsat číslo na kartě CRV.

mcm1
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 809
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Zrušenie Netflix

Mas to v sekci UCET,to otevres a hned policko zrusit clenstvi ja to nahore vlevo a potom dokoncit clenstvi a je to

Sanca
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 610
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Zrušenie Netflix

samozrejme osobne, kup si letenku do ameriky, ale az po pandemii, to snad neni mozny :)))

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

Jak prosté..

t.ly/PW8Lr

Sony XR77A83J + Sony HT-ZF9, T-Mobile Sat M, O2TV Sport Plus, Netflix, Disney+, Xbox Series X, Sony PlayStation 5, Nvidia Shield Pro.. Howgh

Scruffy
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 792
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Zrušenie Netflix

Ďakujem za info. Už som to zrušil.

vlado5500
Registrace: 12/2008
Příspěvků: 119
Odpověď v diskusním vlákně
 

@vlado5500

Počítaj s tým, že ti pravidelne bude chodiť oznámenie na návrat do NETFLIX... A ak by si mal záujem, je to otázka snáď jedného kliknutia na príslušný odkaz... Ja aj keď mám prístup do množstva zaujímavých kanálov, prijímaných z rôznych satelitov a rôznym spôsobom, nakoniec som sa asi po ročnej prestávke vrátil... Platím stále cez TESCO Clubcard - Platba kartou na NETFLIX.COM -11,99 € ... Smiešna cena za príjem naraz na viacerých prístrojoch aj v 4K ... ;)

DM9204K Dual FBC DVB-S2X Multistream+2xDVB-S2X+DVB-T2/C,DM9004K Dual DVB-S2X Multistream,ARMTBS2910+TBS5925USB,Datacomp Arion i7 Turbo 5,4GHz,RAM 64 GB,SSD 2TB+TBS6903X Dual DVB-S2X Prof,Fuba DAA110A IBU Twin,DG380S = 60°E-34,5°W,Fuba DAA850 4xIBU Twin.

Maneto
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 5 049
Galerie: Maneto
Odpověď v diskusním vlákně
 

@vlado5500

Dobrý dotaz, mám podobnú skúsenosť z Origin portálom, tiež americká služba(lepšie povedané sr**ka), ktorá sa zaoberá predajom hier. Zaregistrovaný, membership a čojaviemčo som bol okamžite, zaplatil som kreditkou ani neviem čo - nejaké pointy, potom som na niečo klikol a oni si sami stiahli z kreditky ďalších 20€, to ma už dožralo, vravím si cúvaj lebo prídeš aj o gate. Pre istotu som zablokoval kreditku a hor sa na zrušenie membershipu. Ale ako? Musel som absolvovať chat s nejakým debi*om, ktorý mi položil snáď desať nezmyselných otázok. Ževraj je to v záujme membershipa, aby ti účet nezrušel niekto iný. Proste nonsens. Chytráci typu kristian1 a spol. budú tvrdiť, že načo tam leziem, keď tomu nerozumiem, no ja tvrdím, že tie weby su robené tak zámerne. Mňa osobne tieto praktiky neskutočne obťažujú.

baltik
Registrace: 6/2019
Příspěvků: 321
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Zrušenie Netflix

nevim jak to tedy ma NetFlix ale kdyz jsem rusil HBOGO tak to bylo za minutu deaktivovany.! a predpokladam ze to same by melo byt i u ostatnich solidnich firem coz si myslim ze Netflix je,

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kristian1

Přesně tak R^

William cz
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 4 166
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra