Quantcast

MTV Unlimited - programy MTV a VH1 z jedné karty

CI Plus MTV Unlimited byla unikátní služba, která poskytovala přístup k populárním hudebním kanálům MTV a VH1 společnosti MTV Networks. Od roku 2005 byla na trhu přístupová karta TechniSat pracující v systému podmíněného přístupu Conax, která umožňuje přístup k programům MTV Dance, MTV Hits, MTV Rocks, MTV Music, VH1 a VH1 Classic a je tak možné si objednat kdykoliv balíček hudebních televizí bez nutnosti objednání jiné placené služby.

Služba MTV Unlimited byla původně určena pro německý trh. Velký zájem o MTV a VH1 způsobil, že kartu bylo možné pořídit i na našem trhu. Aktivace služby MTV Unlimited se prováděla tzv. dobíjecími kupony (obdoba dobíjecích kuponů u mobilních operátorů). Kupony s předplatným bylo možné pořídit na 3, 6 nebo 12 měsíců.

Televizní balíček hudebních stanic MTV Unlimited skončil v říjnu 2019 v souvislosti s přesunem některých programů na satelitní systém Thor.

ČTĚTE TAKÉ:

Co přinášely jednotlivé kanály MTV a VH1?


MTV Dance – Hudební kanál specializovaný především na taneční hudbu. Vysílání zahrnuje exkluzivní přímé přenosy z hudebních klubů a ten nejlepší mix od předních DJ´s v žánrech klasické taneční a populární hudby.

MTV Hits - Hudební kanál, který jde napříč všemi žánry. Přináší čerstvou směs současných i budoucích hitů včetně novinek v celosvětových hitparádách.

MTV Rocks - hudební kanál pro mladé se skutečnou vášní pro rockovou hudbu, která bije rychleji než jejich srdce.

MTV Music 24 - přináší nejaktuálnější videoklipy nejrůznějších žánrů populární hudby. 24 hodiny denně 7 dní v týdnu. Bez reklam. Pouze klip za klipem.

VH1 – Hudební kanál pro široké divácké spektrum. Přináší to nejlepší z dnešní hudby, zvuků a nejlepší hity z 60. let, 70, 80 až do 90 let. Je čas se znovu připojit k hudbě.

VH1 Classic – Hudební kanál, který je vším. Hraje hity, které odolaly času a přináší nezapomenutelné hudební pohledy do sedmdesátých, osmdesátých a začátků let devadesátých. Videoklipy, které nestárnou.

Technické parametry - vysílání bylo ukončeno!


satelit kmitočet polarizace SR FEC programy
Astra (19,2°E) 11,739 GHz V 27500 3/4 MTV Dance, MTV Hits, MTV Rocks, VH1, VH1 Classic
Astra (19,2°E) 11,973 GHz V 27500 3/4 MTV Music 24