Viasat za 3 měsíce získal 21 tisíc abonentů
| redakce | tiskViasat během posledního kvartálu 2009 zvýšil počet abonentů prémiových služeb o 21 tisíc napříč DTH a IPTV platformami. Za převzetí bulharské Nova Televizia MTG zaplatila 3,352 miliardy švédských korun (SEK) a vytvořila skupině ztrátu ve výši 2,722 miliardy SEK, roční pak ve výši 1,625 miliardy SEK.
Počet abonentů ViasatPlus s personal video recorder se meziročně zvýšil ze 115 tisíc na 141 tisíc. Počet abonentů HDTV programů se meziročně více než zdvojnásobil na 106 tisíc. Za kvartál získal 24 tisíc nových diváků HD programů.
zdroj: MTG
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Vyprávěj
20:00 Muž z Hongkongu
20:20 Extrémní proměny Slovensko
20:15 Kamarádi (103)
20:10 Strážmistr Topinka (5)
20:05 Policie Delta
20:30 Vraždy pri Pont d'Arc
20:10 Camargue: Divoký raj (2/2)
20:30 Na nože IV.
20:20 Miluji Slovensko