Start H2 v Polsku a Skandinávii odložen
| redakce | tisk
Start nového dokumentárního kanálu H2 v severní části Evropy je odložen. Podle aktuální zprávy bude nový program společnosti A+E Networks spuštěn během listopadu letošního roku.
"Kanál H2 bude vysílán v rámci evropského feedu, který se bude týkat 5 zemí ve Skandinávii a bude šířen v Polsku. Z technických důvodů jsme se rozhodli odložit zahájení vysílání na těchto trzích na listopad letošního roku. Omlouváme se Vám za případné nepříjemnosti. Více informací poskytneme již brzy
," uvedl provozovatel televize H2 na sociální síti.
H2 je dokumentární stanice společnosti A+E Networks, která na polském trhu doplní nabídku kanálu History. Podle dřívějších informací měla stanice zahájit vysílání v Polsku již 29. října 2014. Stanice bude poskytována v SD a HD kvalitě.
V listopadu odstartuje také program Lifetime a vedle těchto stanic bude vysílat v Polsku i kanál CI Polsat.
zdroj: satkurier.pl
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová IX
20:00 Robin Hood (3/10)
20:20 Policie Modrava II (3)
20:15 Polabí (79)
20:10 Veselé Vánoce přeji chobotnice
20:05 Josef Klíma: Jak jsem přežil devadesátky
20:30 Viera (4/9)
20:00 Eric Clapton
20:30 Kukučka (4)
20:20 Inženýrská odysea (13/13)