Koncesionářské poplatky se v Česku zvýší; Česká televize bude bez reklamy
| redakce | tiskPoslanci dnes schválili novelu unionistky Táni Fischerové a lidovce Jaromíra Talíře na zvýšení rozhlasových a televizních poplatků s komplexním pozměňovacím návrhem sociálního demokrata Ladislava Skopala.
Rozhlasové poplatky by se podle schválené předlohy měly zvýšit z dnešních 37 korun na 45 korun, televizní z dnešních 75 na 100 korun, v roce 2007 na 120 korun a v roce 2008 na 135 korun. Návrh počítá s postupným omezením reklamy na obrazovce České televize. Od roku 2008 má být ČT bez reklam s výjimkou sportovních a kulturních pořadů.
Novelu ještě musí posoudit senát a podepsat prezident.
zdroj: Česká Média
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová IX
20:00 Robin Hood (3/10)
20:20 Policie Modrava II (3)
20:15 Polabí (79)
20:10 Veselé Vánoce přeji chobotnice
20:05 Josef Klíma: Jak jsem přežil devadesátky
20:30 Viera (4/9)
20:00 Eric Clapton
20:30 Kukučka (4)
20:20 Inženýrská odysea (13/13)